امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۱۱-۱۸

مراسم فجر فاطمی در سیف آباد برگزار شد

مراسم جشن انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام محمدی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه کازرون در روستای سیف آباد برگزار شد.

به گزارش کازرون نگاه، مراسم جشن انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام محمدی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه کازرون در روستای سیف آباد برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام محمدی با توجه به تلفیق ایام شهادت بی بی دو عالم و ایام مبارک فجر انقلاب این ایام را فجر فاطمی نامید و افزود: به بهانه این برنامه باید یادی کنیم از برادر بسیجی حسن قاسمی، فرمانده پایگاه شهید صدوقی است که از انسان های جهادی بزرگ ، انقلابی و ولایت مدار بودند و جایشان در این محفل خالی است

وی گفت: ایام دهه فجر روزهایی است که یاداور حماسه، شور و از خودگذشتگی مردم ایران برای تحقق انقلاب شکوهمند اسلامی است. اگر بخواهیم یک مقایسه بین انقلاب اسلامی و پیشرفت هایی که به واسطه این انقلاب رخ داده است با رژیم شاهنشاهی انجام دهیم یک قیاس مع الفارق است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه کازرون بیان داشت: در سال ۵۲ یا ۵۳ شاه خطاب به مردم ایران گفت، ما تا سال گذشته کسری بوجه داشتیم ولی الان پولی داریم که نمیدانیم چکارش کنیم و ان پول از فروش نفت بود. اما با وجود این بودجه عده بسیاری از مردم در حلبی اباد در اطراف تهران و با چه وضعیت بدی در حال زندگی بودند.

وی ادامه داد: جوانان ما تصور نکنند که این امکاناتی را که اکنون در ایران وجود دارد مربوط به آن زمان است . در ان زمان با وجود مشکلات فراوان ، تجهیزات نظامی زیادی خریداری میشد و حتی تعداد ۴۰۰۰۰ هزار مستشار در ایران استخدام شده بودند. شاه به جای هزینه پول نفت برای بهبود اوضاع معیشتی مردم به دنبال تقویت مساﺋل امنیتی و نظامی خود برای استحکام و حفظ رژیم منحوس پهلوی بود.

محمدی اضافه کرد: علت اصلی فلاکت شاه، وابستگی اش به کشور های غربی به ویژه امریکا بود. شاه و خاندانش مطیع محض آمریکا بودند و امریکا به آنها وعده ی حمایت می داد و حتی ژنرالی را برای حفظ شاه فرستادند. اما وقتی دیدند که نمیتوانند کاری را از پیش ببرند شاه را مانند دستمالی کثیف دور انداختند. این سرنوشت کسانی است که به کمک و یاری بیگانگان امیدوار باشند و قدرت دورنی کشورشان را فراموش کنند .

وی با اشاره به اینکه امام قدرتش را از ولایت الله گرفته بود و ذره ایی ترس از بیگانه نداشت، خاطر نشان کرد: امریکایی ها شعار حقوق بشر می‌دهدند ولی دلسوز عده ای اشوبگر هستند که به دنبال خرابکاری در کشور و ناامن کردند ایران و منطقه می‌باشند. اما میبینیم در مقابل شهادت مسلمانان در میانمار و یمن و سوریه سکوت میکنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه کازرون گفت: قطار انقلاب به سرعت در حال حرکت است و رویش ها و ریزش های فراوانی در این انقلاب بوده است . امروز در افریقا بیش از بیست میلیون شیعه تربیت کرده ایم . امروز جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت بزرگ نه در منطقه بلکه در جهان تبدیل شده است و این به برکت خون شهدا و وجود مقام معظم رهبری بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.