امروز:سه شنبه, ۲۲ بهمن
تاریخ انتشار:2017-12-24

محمد جواد هاشمی ازکازرون در صدرمسن ترین سهامداران

آماری جالب از اولین فهرست مسن ترین سهامداران بورس ایران

در مقابل معرفی کوچترین سهامداران بورس ایران، برای اولین بار فهرست مسن ترین سهامداران هم مشخص شد.

به گزارش کازرون نگاه، درحالی که به طور معمول گزارش تعداد کدهای سهامداری برای کوچکترین سهامداران بازار سرمایه ایران بصورت ماهانه منتشر می شود که برای اولین بار فهرست مسن ترین سهامداران بورس ایران هم مشخص شدند.

طبق پیگیری های بورس پرس از شرکت سپرده گذاری مرکزی ، طی ۱۰ سال اخیر تا یک آذر سال جاری حدود ۷۴ هزار نفر افراد بالای ۸۰ سال سن، اقدام به معامله کرده اند که از این تعداد ۹ نفر بیش از ۹ هزار معامله داشتند.

به این ترتیب، محمد جواد هاشمی متولد سال ۱۳۱۴ از کازرون با ۱۸٫۳۶۲ معامله در صدر تعداد معاملات قرار دارد.

میرقاسم صادق اسکویی متولد سال ۱۳۰۴ از اسکو نیز با ۱۶٫۷۹۸ معامله در مقام نفر دوم و جوادکیمیا قلم متولد سال ۱۳۰۹ از زنجان با ۱۳٫۰۲۷ معامله در مقام نفر سوم ایستادند.

همچنین عارفه عطاردی اصل از اردبیل با ۱۱٫۶۲۹ معامله، اسدالله امید از خوی با ۹٫۷۵۲ معامله، فاطمه صادق تهرانی از تهران با ۹٫۵۵۳ معامله،  طاهره مشیری از قزوین با ۹٫۵۲۲ معامله، خسرو نایبی اهرنجانی از سلماس با ۹٫۵۱۲ معامله و جمال الدین کیمیاقلم از زنجان با ۹٫۱۰۴ معامله در نوبت های چهارم تا نهم جای گرفتند.

بنابراین گزارش،کارگزاران ناظر این معامله گران به ترتیب سهام پژوهان شایان، دنیای خبره، بانک کشاورزی، توسعه سهند تبریز، بازار سهام، تدبیرگر سرمایه و بانک خاورمیانه و آگاه بودند.

منبع:بورس پرس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.