امروز:چهارشنبه, ۲۳ بهمن
تاریخ انتشار:2016-01-06

شورای ائتلاف جبه متحد اصولگرایان فارس منتشر شد ؛

لیست ۲۵ نفره شورای ائتلاف اصولگرایان فارس و کازرونی های عضو این شورا+عکس

جریان اصولگرایی فارس شورایی برای ائتلاف تشکیل داده و اعضای کمیته‌ های اجرایی و تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس را هم مشخص کردند.

به گزارش کازرون نگاه ، ۵۱ روز دیگر ۲ انتخابات مهم در کشور برگزار می شود و جریان های سیاسی که از حدود ۲ سال پیش، خود را برای روز ۷ اسفند آماده می کردند، این روزها در حال نهایی کردن لیست های خود هستند. آن چه از جلسات و لابی های پشت پرده جریان های سیاسی به گوش می رسد، برخلاف اصلاح طلبان که هنوز نمی دانند مستقل لیست بدهند یا مشترک با دولتی ها، جناح اصولگرا، در آستانه یک وحدت حداکثری قرار دارد.

از همین رو، این جریان سیاسی شورایی برای ائتلاف تشکیل داده و اعضای کمیته‌ های اجرایی و تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس را هم مشخص کردند. همچنین شورای ائتلاف اصولگرایان برای رسیدن به وحدت حداکثری، تاکنون چندین جلسه با حضور احزاب و گروه های این جریان سیاسی تشکیل داده اند.

البته چنین تشکیلاتی در استان فارس هم مثل سایر استان ها وجود دارد و آن ها نیز تلاش می کنند تا لیستی واحد برای انتخابات مجلس ارائه کنند. برای تحقق این موضوع شورایی ۲۵ نفره از جریان های مختلف اصولگرایی در فارس گردهم آمده اند تا صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس را در حوزه های انتخابیه استان بررسی و با توجه به معیارها و شاخص های اصولگرایی، اعضای لیست اصولگرایان را مشخص کنند که این شورا، با تشکیل منظم جلسات، در حال نهایی کردن لیست نامزدهای مورد نظر خود می باشند.با نزدیک شدن انتخابات هفتم اسفندماه احزاب سیاسی تلاش گسترده ای برای پیروزی جریان مطبوعشان در انتخابات های پیشرو بکار گرفتند.

بزرگان احزاب اصلاح طلب و اصولگرا هر دو کوشش ها و جلساتی را از ماه ها قبل برای به اجماع رسیدن و اعلام لیست واحد بکار بستند اما همچنان اختلافات و ابهاماتی در هر دو جریان دیده می شود.

با این حال اصولگرایان به اجماع نزدیکتر اند و احتمال اعلام لیست واحد توسط این جریان در اکثر نقاط کشور محتمل به نظر می رسد.

احزاب مختلف اصولگرای استان فارس پس از گمانه زنی های بسیار ریش و قیچی را به دست شورای ۲۵ نفره ای سپردند که قرار است لیست نامزدهای منتخب این جریان در استان را اعلام کنند.

در این لیست نام ۳ نفر از شخصیت های کازرونی به چشم می خورد که همین مسئله باعث شد جریان اصولگرای شهرستان برای به نتیجه رسیدن اجماع در این شهرستان امیدوارتر شوند.

گفتنی است محمدعلی چوبینه، هدایت طاهری، محمدرضا مشفقیان، حجت الاسلام محمد خرسند، احمد همتی بوشهری، علی اسدزاده، اکبر بانشی، غلامحسین چوبینه، مهدی شفیعی، مجید فروردین، غلام مهدی حقدل، ابراهیم شعرا، حسین روزیطلب، محمود نجابت، جابر مهدیار، اسماعیل رئیسی و همچنین، آقایان، فیروزی، قناعت پیشه، فاتح نژاد، سیادت، فرخ زاده، ترابی، شیرازی و شمس کسانی هستند که قرار است لیست جبهه متحد اصولگرایی استان فارس را تهیه و به مردم ارائه کنند.

شورای ائتلاف اصولگرایان فارس

احمد همتی بوشهر                                     علی اسد زاده                             حجت الاسلام محمد خرسند

یک پاسخ به “لیست ۲۵ نفره شورای ائتلاف اصولگرایان فارس و کازرونی های عضو این شورا+عکس”

  1. سرو گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    علی اسد زاده دیگه کیه؟!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.