امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-03-04

كازرون قهرمان مسابقات دسته دو هندبال بانوان کشور

در ديدار نهایی مسابقات دسته دو هندبال بانوان كشور که در اهواز برگزار شد، تيم كازرون توانست مقابل تيم اصفهان به پيروزي برسد و قهرمان شود.

مسابقات دسته دو هندبال بانوان كشور كه از يكشنبه ٨ اسفند با حضور تيم هاي هيات هندبال يزد، برازجان، اصفهان، كازرون، اهواز، سنگ آهن بافق، سنندج و تهران در اهواز آغاز شده بود، پنجشنبه ١٢ اسفند با قهرماني كازرون به پايان رسيد.

در ديدار نهایی اين رقابتها، تيم كازرون توانست مقابل تيم اصفهان با نتيجه ٢٣ بر ٢١ به پيروزي برسد و قهرمان شود. در ديدار رده بندي نيز سنندج با شكست ٣٣ بر ١٧ سنگ آهن بافق در جايگاه سوم قرار گرفت.در پايان تيم هاي كازرون و اصفهان به مسابقات دسته يك هندبال بانوان صعود كردند.

هندبال بانوان

حامد محمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون نیز، پیام تبریکی به تیم هندبال کازرون ارسال نمود:

وقتی که بانوان ورزشکار هندبالیست دیار سلمان در مسابقات لیگ دسته دوم کشور به مقام قهرمانی می رسند و با اقتدار به لیگ دسته ی یکم هندبال بانوان کشور راه می یابند؛ افتخار و سربلندی دوباره ی جامعه ی ورزش شهرستان را رقم می زنند. اینجانب به عنوان خدمتگزار ورزش شهرستان، این تلاش و این پویایی و این موفقیت خواهران و دختران هندبالیست ورزشکارمان را اول به ساحت مقدس حضرت فاطمه (س) و بعد به مردم خوب شهرستان و ورزشکاران و ورزش دوستان خصوصاً قشر بزرگ بانوان کازرونی تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال آرزوی موفقیت روز افزون این چادر به سرهای با غیرت هندبالیست کازرونی را دارم.

روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.