امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2018-09-07

محمدامین مهرورز:

غوغای قومیتی در شهرستان کازرون

نماینده مردم کازرون در شورای اسلامی استان: مطالبات مردم در شرایط ویرانگر اقتصادی له‌شده است.

به گزارش کازرون نگاه، علی خرمی بعد ازظهرامروز در هشتمین نشست اعضای شورای اسلامی استان فارس اظهار داشت: شورای اسلامی استان فارس به‌عنوان نمادی از شورا‌های فرادست، رسالت خطیری در بحث نظارت بر اجرا و جانمایی طرح‌های استانی و ملی دارد ودراین راستا از این جایگاه قانونی به دلیل مشکل فرارو کمتر استفاده‌شده است.

خلاء‌های قانونی زیادی پیش روی شورا و شهرداری است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس در ادامه این نشست از خلاء‌های قانونی پیش روی شورا و شهرداری‌ها خبر داد و افزود: بیش از ۶ سال از سن قانون شهرداری گذشته و درنتیجه هر ماده‌ای که نیاز داریم از بین رفته و بدنه مدیریت شهری نیز کاملاً تحلیل رفته است.

سید علی‌نقی لقمانی خاطرنشان کرد: مجلس برای ثابت نگه‌داشتن نرخ ارز باید به ثبات نسبی دست یابد تا چرخه فعالیت‌های عمرانی با کمک پیمانکاران به حرکت درآید ونیز نظام بانکی باید در امر تولید مسکن ۱۵۰ هزار واحد شهری و ۲۰۰ هزار واحد روستای همکاری کند.

وی با اشاره به اینکه اگر نظام بانکی همکاری نکند رکود مسکن ادامه می‌یابد، افزود: بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان طرح‌های عمرانی راکد و نیمه‌تمام دراستان فارس وجود دارد که با تخصیص اعتبار معضل مسکن برطرف می‌شود.

غوغای قومیتی در شهرستان کازرون

نماینده مردم کازرون در شورای اسلامی استان در ادامه این نشست اظهار داشت: غوغای قومیت‌گرایی باعث هرج‌ومرج شده ودراین راستا شاهد کشته شدن ۴ نفر در شهرستان کازرون بوده‌ایم.

محمدامین مهرورز خاطرنشان کرد: مطالبات مردم در شرایط ویرانگر اقتصادی له‌شده است ودراین مورد وظیفه نمایندگان علاوه بر انتقال خواسته‌های به‌حق مردم به متولیان و دستگاه‌های اجرایی و تحقیق و تفحص در تمامی امور کشور است.

یک پاسخ به “غوغای قومیتی در شهرستان کازرون”

 1. شهروند گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  مسئولین ، منتخبین و نمایندگان مردمی در شهرستان کازرون
  سلام علیکم
  خطاب به مسئولین و منتخبین مردم قابل عرض است که سعی نمایند امور مربوط به حوزه کاری خود را درارتباط با منافع عموم مردم کارشناسانه ، به طریق غیر جنجالی ، با سعه صدر و با اهدافی غیر از سیاه نمایی دیگری یا اهداف تبلیغی ، پیگیری نمایند تا ان شاء الله مورد رضایت خداوند باشد.
  توجه داشته باشید که ادبیات اداری و کاری مورد استفاده از سوی شما در بیان مسائل نشان دهنده یاس و نامیدی و مستاصل بودن شما مسئولین نباشد ، “غوغای قومیتی” ، “شرایط ویرانگر” ، “له شدن مطالبات مردمی” نه تنها به حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی شهرستان کمکی نمی کند بلکه ناخواسته و ندانسته موجب سیاه نمایی ، ترویج یاس و نامیدی عمومی می شود.
  شما مدیر هستید و انتصاب اداری و یا انتخاب شما از سوی مردم با توجه به توانمندی شما و برای مدیریت اوضاع و شرایط بوده است ، لذا متوسل شدن به این نوع ادبیات نمی تواند پاسخ اعتماد مردمی و اداری به شما باشد.
  ومن الله توفیق
  شهروند
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.