امروز:چهارشنبه, ۲۳ بهمن
تاریخ انتشار:2015-04-25

صدای مردم گاوکشک خطاب به امام جمعه و فرماندار

متاسفانه بنیاد مسکن از اهالی این روستا که جهت گرفتن تسهیلات وام مسکن مراجعه می کردند ابتدا جریمه ملی بودن را دریافت می نموده است درحالی که از سال هشتادوشش دارای سند سیم سرب داشتند .

منازل مسکونی ما در محدوده طرح هادی  از روستاهای بخش کوهمره نودان با بیش از هزارودویست سال سابقه در سال نود توسط اداره منابع طبیعی جز اراضی ملی اعلام گردیده است .

متاسفانه  بنیاد مسکن از اهالی این روستا که جهت گرفتن تسهیلات وام مسکن مراجعه می کردند ابتدا جریمه ملی بودن را دریافت می نموده است درحالی که از سال هشتادوشش دارای سند سیم سرب داشتند .

پس از پیگیری های متمادی یکی از اهالی این روستا در استان و شهرستان ثابت گردیده است که منازل واقع در طرح هادی این روستا هیچوقت جز اراضی ملی نبوده بلکه در محدوده مستثنیات می باشد.

حال دو مطلب پیش روست ؛ اول اینکه از این پس طبق قانون هیچ وجهی از مردم روستا نباید دریافت شود و دوم اینکه فرماندار و امام جمعه کمک کنند و تدابیری اتخاذ کنند تا پرداخت پول به کسانی که از انها پول اشتباهی گرفته شده است صورت گیرد و حق مردم پایمال نشود .

2 پاسخ به “صدای مردم گاوکشک خطاب به امام جمعه و فرماندار”

  1. علی گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    اسم این هم محلی که پیگیر کار بوده را منتشر کنید تا دوست و دشمن را از هم تشخیص دهیم

  2. محمد گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    متاسفانه پس از کاهلی مسئولین شهرستان ، شکایتی توسط یکی از اهالی به ادارات کل استان برده می شود . که در تاریخ ۲/۰۴/۹۴ در هنگام مراجعه ان فرد برای پیگیری به ادارات شهرستان رفتار بسیار ناشایست و دور از اخلاق توسط کارکنان دو ارگان بالا با وی به دلیل گزارش به استان انجام شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.