امروز:چهارشنبه, ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار:2015-07-08

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون گفت: انتخاب استاندار فارس آزمونی برای تدبیر و اعتدال‌گرایی دولت است

در پی استعفای استاندار فارس و تلاش عناصر فتنه برای تصدی استانداری، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون با صدور بیانیه‌ای خطاب به دولت، خواستار انتخاب استانداری با مشی اعتدالگرایی برای استان فارس شد.

به گزارش کازرون نگاه ، در پی استعفای سید محمد احمدی استاندار پیشین فارس و تلاش عناصر فتنه برای تصدی استانداری این استان، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون با صدور بیانیه‌ای خطاب به دولت، خواستار انتخاب فردی با مشی اعتدالگرایی، با سابقه انقلابی و روشن و توان مدیریتی و کارآزموده به عنوان استاندار جدید فارس شد.

در این بیانیه با یادآوری تلاش عده‌ای برای به وجود آوردن تنش و نابسامانی در استان فارس، آمده است: چه دستانی در کار است که نمی‌خواهند استان پهناور فارس روی ثبات و کار را ببیند؟! چه در دولت گذشته و چه در دولت کنونی استانداری فارس روی ثبات و آرامش را ندیده و سکان استانداری در حال تغییر و تحول بوده است و آیا برآیند این تغییرات چیزی جز عدم حل مشکلات و عدم برنامه‌ریزی‌های بلندمدت بوده است؟

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون در این بیانیه می‌افزاید: استاندار فارس باید فردی باشد با سابقه انقلابی و روشن و توان مدیریتی و کارآزموده و اگر جز این باشد از بی‌تدبیری دولت است.

این بیانیه اذعان می‌دارد: اگر دولت بخواهد به شعار سال که سال همدلی و هم‌زبانی است پایبند باشد باید در انتخاب استاندار فارس نیز دقت کند و استانداری که مرز خود با فتنه و فتنه‌گران را مشخص نکرده است مصداق همدلی و هم‌زبانی و اعتدال‌گرایی دولت تدبیر و امید نیست.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون در ادامه این بیانیه آورده است: ما اجازه نخواهیم داد کسانی که وجودشان برای نظام هزینه‌بر است و «خروج از حاکمیت» و «حمایت از فتنه» را در کارنامه خود دارند بر صندلی استانداری فارس بنشینند.

این بیانیه با تأکید بر اینکه دولت باید در انتخاب استاندار فارس نظر نماینده مقام معظم رهبری و نمایندگان مردم این استان را جلب کند، اضافه می‌کند: مردم استان فارس نیازمند امید به فضای آرامش و کار هستند و این آزمونی برای تدبیر و اعتدال‌گرایی دولت است.

منبع:خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.