امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۵-۱۹

نامه ای از اهالی احمدآباد دریس به مسئولین شهرستان؛

شهدا را گمنام‌تر نکنیم! + تصویر

نامه مردم و مسئولین روستای احمدآباد دریس به مسئولین شهرستان و بنیاد شهید جهت رسیدگی به مقبره تنها شهید روستا و…

بسم رب الشهدا والصدیقین

?«حضرت محمد(ص)»:
هر کدام از شهدای آخرالزمان، برابر بیست شهید جنگ بدرهستند.

➖به:بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان کازرون

➖از:شورای اسلامی جدید روستا، اهالی محترم، جوانان، پایگاه مقاومت بسیج علامه طباطبایی، حلقه‌ی صالحین شهید سید داود سلیمانی و نیروهای انقلابی وفرهنگی روستای احمد آباد دریس

➖موضوع:شهدا شرمنده ایم

?صلوات برحضرت محمد(ص)؛
سلام بر آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم، به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند. سلام بر شهدا!

?به استحضار می رساند، روستای شهید پرور احمدآباد دریس که در سالهای جنگ تحمیلی با حضور چشم گیر جوانان مومن و انقلابی در جبهه های حق علیه باطل، به میدان عمل رفته و با تقدیم شهید و جانباز ۳۰% در جبهه #بازی_دراز سال۱۳۶۱، نام وپرچم روستایمان را برقله افتخار شهادت برافراشته،
لذا با مقدمه #شهدا_شرمنده_ایم عاجزانه درخواست خود را به گوش مسئولین شهرستان می رسانیم که با گذشت حدود ۳۵سال از شهادت تنها شهید گلگون کفن روستایمان، #شهید مفقود الاثر سید داود سلیمانی که در همان سالهای ابتدای شهادت٬ پیکر پاکش به آغوش خانواده و اهالی برنگشت
و به رسم قدیمی‌ها ایجاد قبر خالی از شهید که فقط چند تکه پیراهن بیادگار مانده را بخاک سپرده اند تا با زیارت وقرائت فاتحه گوشه‌ای از رشادتهایش را تحسین نماییم.

?اما گله مندیم، گله مندیم از شما #مسئولین، ازشما مسئولینی که با گذشت سالها از گمنامی این شهید بازهم به دست خودمان به #گمنامی او افزوده ایم.

?با آمدن #بودجه های مرمت کاری و ایجاد مقبره شهدا در طرحهای مختلف که از طرف سازمان بنیاد شهید جهت فضای زیارتگاهی در تمامی گلزارهای شهدا درسطح کشور بخصوص شهرستان کازرون و روستاها با پیگیری‌های مختلف و مراجعه به سازمان جهت مرمت وایجاد مقبره زیارتی این شهید، اما تلاش ها #بی_ثمر بوده است.

?چه خوب است متذکرشویم به فرموده خداوند بزرگ وبلند مرتبه :
این وعدة خداست که حق الناس را نمی بخشد! خون شهدا #حق_الناس است.
نمی دانم با این حق الناس بزرگی که به گردن ماست، چه خواهیم کرد؟!

? از شما مسئولین شهرستان کازرون از جمله امام جمعه محترم که خود رئیس فضای فرهنگی شهرستان، فرمانداری، بخشداری، فرماندهی محترم پادگان آموزشی ۰۷(ارتش) سپاه ناحیه ،پادگان امام سجاد ع کازرون، نماینده محترم شهرستان در مجلس و سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خواهشمندیم بعد از سالها، نیم نگاهی به مقبره این شهید مظلوم نموده تا بستر مناسب برای زیارت مردم مومن وجوانان انقلابی روستا و روستاهای همجوار گردد.

?درضمن از سازمان حفظ ارزشهای دفاع مقدس استدعا داریم الزاما پیکر یک شهید گمنام جهت خاکسپاری در جوار مقبره این شهید جاویدالاثر به این روستا اختصاص داده تا ضمن بهره از فیوضات معنوی، ایجادانگیزه دربین جوانان روستا تا پاسخ قاطع به فرمایشات مقام معظم رهبری #آتش_واختیار_وانقلابی_عمل_نمودن به رخ جهانیان بکشانند.

?جهت ارتباط با اهالی روستا
۰۹۰۳۵۱۸۴۸۰۲
۰۹۱۷۱۲۳۴۱۴۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.