امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2016-01-06

شاهین محمدصادقی:بیش از آنکه در کازرون زندگی کرده باشم در شیراز بوده‌ام

عضو هیئت‌رئیسه مجلس نهم گفت: دیپلماسی و حقوق بین‌الملل مشمول عربستان نمی‌شود اما حمله به سفارت آن باعث مظلوم‌نمایی آنها شد.

خبرگزاری فارس: حمله به سفارت عربستان مظلوم‌نمایی آل‌سعود را تسهیل کرد

به گزارش کازرون نگاه،به نقل ازخبرگزاری فارس ، شاهین محمدصادقی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتفاقاتی که در کشور عربستان توسط آل سعود انجام می‌شود با هیچ قاعده بین‌المللی نمی‌خواند و هیچ‌کدام از اصول دموکراسی و حقوق بین‌الملل و احترام متقابل مشمول حکومتی با این اعمال و رفتار نمی‌شود.

وی افزود: عربستان به هیچ‌گونه حقوق انسانی و مسائل دموکراسی وقعی نمی‌نهد اما به سبب پولدار بودن و همراهی استکبار در تحقق خواسته‌های نامشروع، هیچ‌گاه توسط غرب محکوم نمی‌شود.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهادت آیت‌الله النمر لکه ننگی است که بر دامن آل سعود خواهد ماند و اینها در شمار تاریخ سیاه آل سعود است هم چنان که داعش زاییده و پرورده آل سعود است و توسط این حکومت تغذیه مالی می‌شود و هیچ خرابکاری در منطقه رخ نمی‌دهد مگر آن‌که دست آل سعود در آن باشد و البته این رژیم پست دوام چندانی نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: در مورد حمله به سفارت عربستان بهترین حرف را رئیس‌جمهور بیان کرد که گفت وقتی شما همه‌چیز را زیر پا می‌گذارید نمی‌توان جلوی احساس مردم را گرفت.

محمدصادقی تصریح کرد: تظاهرات و تجمع اعتراضی در مقابل سفارت عربستان قابل‌قبول بود اما حمله را تائید نمی‌کنیم و آن را اشتباه بدی می‌دانیم که شاید حتی باعث شد آل سعود از آن استفاده و به‌وسیله این دستاویز مظلوم‌نمایی کرده و بر شهادت آیت‌الله النمر سرپوش بگذارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سؤال خبرنگاران در مورد علت اعتراض نمایندگان فارس به انتخاب استاندار جدید، بیان کرد: ما همه رفتارهای همکاران از قبیل استعفا در آن مقطع را تائید نمی‌کنیم اما همه اینها پویایی مجلس و تنوع سلیقه‌ها را نشان می‌دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: اعتراض همکاران نماینده استان به استاندار جدید نبود چون شناختی در مورد فرد نداشتیم اما وزیر کشور بسیار بد عمل کرد به ما گفتند اسم بدهید و دوستان مطابق سلیقه دولت از استانداران وقت، معاونان و حتی وزرای همین دولت افرادی را پیشنهاد کردند و رئیس مجمع نمایندگان فارس اسامی را به وزیر کشور داد اما در کمال ناباوری وزیر کشور برخلاف قولی که داده بود گفت انتخاب حق خود ما است و البته ما نمایندگان نگفته بودیم انتخاب استاندار حق دولت نیست بلکه خواستار تعامل و رایزنی بودیم که در تمام دولت‌ها معمول است.

محمدصادقی اضافه کرد: اعتراض نمایندگان «نه» به انتصاب یک فرد خاص نبود بلکه به شیوه انتخاب فرد بود و شاهد مدعای ما این‌که در حال حاضر رابطه ما و دکتر افشانی بسیار خوب است.

وی در پاسخ به علت کم بودن نطق نمایندگان فارس نسبت به سایر نمایندگان استان‌ها گفت: خود من در این دوره استثنائا خیلی نطق داشتم و درحالی‌که بقیه همکاران دو تا سه نطق داشتند تا من چهار نطق پیش از دستور انجام دادم و چندین مورد مخالفت با وزرا و بودجه دولت انجام دادم.

محمدصادقی در مورد تقسیم‌بندی نمایندگان به موافق و مخالف برجام گفت: در جامعه اشتباهی صورت گرفت و قضایا سیاه‌وسفید و مطلق تصور شد درحالی‌که بر اساس قانون، مجلس برای هر معاهده خارجی باید رأی دهد و دولت باید لایحه می‌آورد که نیاورد و به سبب آن که نیاز کشور بود مجلس خود اقدام لازم را انجام داد و کاری کرد که تصویب برجام مشروط شد و به شکلی کار کردیم که میانه موافقت و مخالفت کامل باشد.

وی یادآور شد: ما نسبت به غرب بدبین هستیم و احتمال می‌دهیم آنها بر سر اجرای برجام مانع‌تراشی کنند اما نتیجه هر چه شود با دنیا و با خودمان اتمام‌حجت کردیم که زیر بار زور نمی‌رویم و البته اهل تهاجم به دنیا هم نیستیم.

محمدصادقی در ادامه به مواردی از فعالیت‌های انجام‌شده در کازرون پرداخت و احداث جاده جدید، افزایش ظرفیت نیروگاه برق و شمول برق کازرون در شمار مناطق سردسیر، پیشرفت سد نرگسی، بیمارستان خشت و کنار تخته، بیمارستان قائمیه، راه روستایی، اتوبان، منطقه ویژه اقتصاد کشاورزی، صنایع تبدیلی و خط دوم انتقال آب از چشمه ساسان، احداث اماکن ورزشی را از جمله این موارد برشمرد.

وی بیان کرد: در حال حاضر دو مطلب اساسی را برای کازرون پیگیری می‌کنیم که یکی خط انتقال آب از سد نرگسی به دریاچه پریشان و احیای آن و تأمین آب شرب و کشاورزی روستاهای شهرستان است.

این نماینده مجلس همچنین با اشاره به نقاط قوت و ضعف و راهکارهای توسعه همه‌جانبه شیراز گفت: به کازرون علاقه دارم و مدیون مردم آن هستم که مرا نماینده کردند اما بیش از آن‌که در کازرون زندگی کرده باشم در دوران متوسطه و عالی در شیراز بوده‌ام و خود را شیرازی می‌دانم.

وی در مورد علت عدم ارتباط با رسانه‌ها بیان کرد: در موقع لزوم با رسانه‌ها و به‌ویژه خبرگزاری‌های رسمی، صداوسیما و برخی روزنامه‌ها مصاحبه دارم اما بنا دارم خبری را بدهم که بدانم مهم و صحیح بوده و گرهی از مشکلات جامعه می‌گشاید نه این‌که برای هر موضوعی بلافاصله توضیحات را آغاز کنم بدون آن‌که در آن موضوع اطلاع کامل داشته باشم.

 

47 پاسخ به “شاهین محمدصادقی:بیش از آنکه در کازرون زندگی کرده باشم در شیراز بوده‌ام”

 1. یک دوست گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  لطفا این تیتر را بردارید. تخریب اصولگرایی است.
  «منتشر نشود»

 2. جواد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام
  ای کاش در سالهای قبل که در کازرون کاندیدا بودی این حرف را میزدی،نه الآن که در شیراز هستی.
  فکر کنم تهران بری ،میگی بیشتر در تهران بودم.

  ای وای از ………..

 3. حقگو گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  کجایند کسانی که برای محمدصادقی سینه چاک میکردند. …م…ص…. به خاطر مجلس از همه چی دست برداشته

 4. عاشق کازرون گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام

  من افتخار میکنم که یک کازرونی هستم.

 5. دهقان بورکی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  زمانی که بین خشتی های محترم تشریف داشتید خودتون را « خشتی اصیل» معرفی می کردید ، وقتی بین کازرونی ها بودید « کازرونی » اما حالا که مرکب مبارکتان از جوی عبور نموده ، در شیراز خودتون را « شیرازی» معرفی می نمایید ، البته شنیده شده در بین لرهای محترم مقیم شیراز هم اصالت یاسوجی خودتان را گوشزد می فرمایید ؟! . ما همیشه ی تاریخ افتخارمان این است که یک انسان مسلمان ، شیعه ، انقلابی و از دیار سلمان فارسی کازرون عزیز عستیم و هر جا هم برویم از این اصالت پاک و همیشگی افتخار می کنیم ، ای کاش همیشه با مردم که ولی نعمت ما هستند « صادقانه » رفتار می کردیم ! .

 6. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  اون بچه تهران ، کاندید کازرون و شیراز و نماینده تهران بوده است

 7. عاشق خانه قدوسی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  متاسقم برای ایشون.پس خوب داری ماهیت اصلاح طلبی خود رو نشون میدی.پس این امضا ذیل استعفا نامه چی بود،شعار حمایت از علمای فارس کجا رفت

 8. کازرونی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام….واقعا سابقه این چند ساله اصول گرایان درکازرون به شدت اونا رو پیش مردم بدنام کرده….دست گل آخرشون همین محمد صادقی …. ….که واقعا به کازرون …..کرد حالا هم پرو رفته شیراز ههههه

 9. سعید گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعا که کازرونی نیستی……
  صندلی مجلس اینقد برات مهمه که چنین حرفی میزنی
  حیف اون همه آراء مردم

 10. تتلو گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ابروی اصولگرایی به محمد صادقی و یا هر شخص دیگری نیست .
  اصولگرایی به اصولی است که این جریان به ان معتقد است .
  هرکس از اصول انقلاب بیرون برود حتی اگر از بزرگان این جریان باشد تعارفی با ان نداریم و باید برود .
  همانطور که اصلاح طلبان با حمایت از فتنه از اصول انقلاب فاصله گرفتند و مردم انها را پس زدند ، در جریان اصولگرایی هم این افراد از چشم میرم می افتند

 11. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  من واقعا برام سواله که چرا این سایت اینقدر از این آقا حمایت میکنه.؟

 12. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  حالا اینم سیاست جدیدتونه ؟

 13. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعا می خوای چیو نشون بدی ، ایقد ک دل مردم کازرونو خون کردی بس نبود ؟ حیف کازرون ک تو ای ۴ سال نمایندش همچی آدمی بود. حیف.
  دوستدار کازرون

 14. خ گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  شما واقعا ته پرچم در بادید

 15. حقیقت گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  محمد صادقی **************
  مطمئن باشد که ما شیرازیها مثل کازرونیها خام نمی شویم و به او رای نمی دهیم
  البته با احترام خدمت کازرونیهای عزیز و دوست داشتنی

 16. محمد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای محمدصادقی وقتی حضرتعالی بیش از یک سال هست که کازرون را به خودش واگذار کرده اید در حالی که قانونا و شرعا هنوز وکیل و نماینده این شهر هستید. و دارید حقوق در قبال این جایگاه میگیرید. و این حرام است کسی که بخواهد با حرام وارد مجلس بشود به درد مردم نمیخورد.

  یک روز خشتی
  یک روز کازرونی
  یک روز شیرازی
  فکر کنم در آینده نزدیک تهرانی
  و بعدش هم اهل نیویورگ

 17. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام و عرض ادب
  حال آیا واقعا ایشون اصولگراست.
  بابا هاشمی پیش این لنگ میندازه
  این آخرش دیگه

 18. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام محمد صادقی همیشه مردبوده وخواهد بود وابروی نتنها کازرون بلکه کل ایران اسلاممان میباشد

 19. محمدرضا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ای وای به بخت مملکتی که نماینده اش……

  بچه ها دعا کنید هیچ وقت دنبال قدرت نرویم

 20. کازرونی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعا که جای تاسفه برای ایشون که چنین حرفی میزنه ،یادش رفته که پا روی دوش همین مردم کازرون و روستاهای اطراف گذاشت و خودش رو به اینجا رسوند

 21. یاور رهبر گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  این بنده خدا که نگفته من کازرونی نیستم گفته بیش از این که در کازرون باشم در شیراز زندگی کرده ام
  چرا ما ایرانی ها باید خودی ها رو بکوبیم

 22. کازرونی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای محمد صادقی تو این ۴ سال هیچ کاری برای کازرون نکردید.
  بهترین نماینده،نماینده ای است که خود متولد کازرون باشد.
  با اتحاد،همبستگی و داشتن یک نماینده دلسوز و کازرونی الاصل به پیشرفت شهرمان کمک کنیم. در انتخابمان معقولانه عمل کنیم.
  …دوستدار کازرون…

  • همسنگر شهید گفت:

   Thumb up 0 Thumb down 0

   سلام
   همون یکبار که از کازرون به مجلس رفت و گندش در اومد بسه
   لطفا از آب گل آلود ماهی نگیر.

 23. حزب الله گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام راست میگه بنده خدا اگه کازرون زندگی میکرد وضعیت کازرون مث سی سال پیش نبود این بنده خدا همش داخل یکی از روستاهای گم شده ی خشت بوده، البته باید به همین ماهیتش افتخار کنه ،کسی که نتونه ماهیت خودش رو حفظ کنه چطور می تونه ماهیت یک ملت غیور و شهید پرور رو حفظ کنه ?

 24. اكبر گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  طرفداران اصولگراي ايشون در محله ي بالاي كازرون كلاهشون رو بالاتر بذارن
  دست مريزاد
  دم دكتر گرم
  خوب گذاشت تو كاستون
  حال كردم

 25. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  من هم متاسفم

 26. رضا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام.همانطوركه همگان مشاهده كرده اندوقتى كه فردى به عنوان مسعول درمنطقه ى جغرافيايى مستقرميشودخودراجزيى ازشهروندان آن منطقه ميداند،ودربيانات وسخنرانى هاى خودازكلمه مامردم اين منطقه،ياشهرياشهرستان استفاده ميكند.مثلاًبارهامشاهده شده كه فرمانداران واستانداران واعمه جمعه كه غيربومى هستن ازاين لفظ استفاده ميكنندوخودراجمعى ازمردم آن منطقه جغرافيايى ميدانندوبراى رشدهمدلى براين موضوع تاكيدميكنند،حال جاى بسى تعجب ميباشدكه برخى دوستان ازعادى ترين ورايج ترين ومعمولى ترين مسايل ايرادبنى اسراييلى ميگيرندوبه دكترمحمدصادقى كه قصدنمايندگى مردم شيرازرادارندخرده بى جاميگيرند.اين تذهبون

 27. 714 گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  یه عده ای فقط نق میزنن
  یه عده ای انتقاد میکنن
  اون انتقاد سازنده هست که مورد رضایت خداهست
  حالا ببین حرفایت چه بر چسبی خورده
  اگه …
  ملاک حال فعلی افراد است.امام خمینی
  در کم کاری نماینده شکی نیست
  همیشه اینطور بوده که هرکی قبل رفتن به مجلس خودشو حزب اللهی معرفی میکنه بعد از رفتن به مجلس ….
  ما هم مامور به وظیفه بوده و هستیم
  ما یه روز از ایشون حمایت کردیم چون نسبت به بقیه بهتر بود
  الان میبینیم این مشکلات داره خب حمایت نمیکنیم
  ایشون دیگه جایی در شهرستان ندارند
  حتی اطرافیانش هم بریدند از ایشون
  واین اتفاق برای جامعه اسلامی همیشه گران تمام شده.
  خدایا مارا به راه راست هدایت فرما

 28. نواب گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  برو عامو خجالت بکش موقع انتخابات که میشه میای …….. میزنی

 29. محمدعلى گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  دم اکبر گرم . گل گفته روى اون افراد محله ى بالاى سياه

 30. مهدی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام جز تاسف نباید چیز دیگری گفت . گیرم که شیرازی الاصل. باید این حرف رو بزنهو درصورتی که با رای همین کازرونی ها به مجلس رفت. واقعا متاسفم

 31. محمدرضا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  درود بر کازرون

 32. کریم گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  چی بگم………………………نمیدونم

 33. کریم گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  کازرونیها در دیدار شهدا نشان دادند که کازرونی بودن چه فضیلتی دارد.

 34. جمال گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  خبر زیر عینا به نقل از سایت کازرون خبر مورخ ۹۴/۱۰/۱۶ می باشد و دوستان می توانند مراجعه نمایند :« از محافل سیاسی به گوش می‌رسد که یکی از نمایندگان دور دهم مجلس که سابقه عضویت در هیئت رئیسه مجلس را هم دارد پس از ثبت نام از حوزه انتخابیه شیراز و به‌کار بستن همه تلاش خود برای قرار گرفتن در لیست اصولگرایان با عدم اقبال روبرو شده است، در گردش ۱۸۰ درجه‌ای و در گپ‌وگفت با برخی اصحاب رسانه نسبت به قرار گرفتن در لیست اصلاح طلبان نیز ابراز تمایل کرده است!». خدا عاقبت همه را ختم به خیر به گردان ، آمین یا رب العالمین .

 35. محمد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  این توخون اصولگراهاست

 36. دوستدار کازرون گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  روزی هزار بار شکر خدا می کنم که تو کازرونی نیستی میگن خدا حرف حق بر زبان جاری میکنه ولی فکر نکنم شیرازیها با این حرفها خام تو شوند.

 37. دوستدار شهرم کازرون گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  شما چرا قبل اینکه بگید من یک کازرونی هستم یک شیرازی م نمیگین قبل از اینکه یک خشتی باشم
  ما مردم دیار سلمان فارسی افتخارمون اینه که تا هر جای این دنیا بریم میگیم که همیشه یک کازرونی بودیم و هستیم و خواهیم بود
  درضمن یک کازرونی بودن افتخار میخاد که نصیب هر کسی نمیشه

 38. مجتبا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  چطوری بچه شیرازی؟!!!!

 39. شهروند مستقل و با انصاف گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  خدایی محمد صادقی اصولگرای واقعی نبود اما از نردبان آن ها بالا رفت آقای نامجو هم واقعا به جریان اصولگرایی در کازرون ضربه زد چون تائید و تکذیبش نصبت به افراد به خاطر خدا نبود.مشاور آقای …..افرادی بودند که فقط به منافع شخصی فکر میکردند.حیف شد برای کازرون که …..برای آن ها تصمیم سازی میکرد.به نام اصول گرایی

 40. شاهین گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  تو انگلیس هم درس خونده؟؟( البته با بورس مجانی دولت ایران)

 41. اریا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  تو این چهار سال چه…… ………….. میخای برو …خوده ت هم میدونستی که این دفعه تو کازرون رای نمیاری..

 42. رضا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  اين برا شيرازيها هم ميتونه يك زنگ خطر باشه پس شيرازيها بهوش باشن و به همچين فردي راي ندن ، به قول ما كازرونيها خرت از پل گذشت يادت رفت همه خوبيهاي مردم كازرون به خودت؟

 43. سبزی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  بچه شیرازی جونم بچه شیرازی…..هههههه،دکتر جان تو از همون اولش هم دنبال کازرون و مردم کازرون نبودی

 44. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  این آقا چرا حالا یادش آمده که در شیراز زندگی می کرده است
  و خواهش می کنم اگر امکان دارد این تیتر را بردارید و شیرازیها هم حواسشان جمع باشد که ممکن است بعد از چند سال این آقا خود را اصفهانی معرفی کند

 45. غ.ج گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  کسی که اصالت خودش را به صندلی نرم مجلس و لقمه چرب آن فروخته فردا اگر خدای نا کرده در شیراز هم انتخاب شود حیثیت جمعیت میلیونی شیراز را بان معاوضه خواهد کرد مردم شیراز شک نکنند کسی که مردمی را که برایش سینه چاک کردند را این گونه دست مزد داد به آنان خیانتی دو چندان می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.