امروز:دوشنبه, ۲۱ بهمن
تاریخ انتشار:2016-03-30

دفاع همچنان باقیست ؛

زهرا خلیفه ، بانوی ۹ ساله ای که با شجاعت سارق آینده اش را شناسایی و دستگیر کرد

زهرا خلیفه ، بانوی ۹ ساله ای است که گویا با رسیدن به سن تکلیف ، وظیفه اش را خوب یاد گرفته و به عنوان یک رویش در میان جوانه های انقلاب درخششی زیبا به خود داده است .

به گزارش کازرون نگاه ، دجال زمان این روزها سخت درگیر و دار شکست بنیان خانواده ایرانی است .

ماهواره ، سلاح قوی و بی صدایی که چند سالی است به عنوان سلاح روز در اختیار دجال زمان یا همان استکبار جهانی است تا هرطور شده ، اسباب فروپاشی بنیان خانواده ها را فراهم آورد .

در روزهایی که جمع کثیری از خانوده های ایرانی از خطرات این سلاح در بیخ گوششان مطلع اند ، اما کمتر پدر یا مادری است که از تفریح و لذت خود بگذرد و امنیت روحی و روانی فرزندش که آینده اش در گرو آن است را تامین کنند .

این سلاح به گفته سازندگان آن به قدری خطرناک است که اکثر مدیران سازنده آن  حاضر نیستند سلاح ” ماهواره ” را در خانه خود و در معرض اسفاده فرزندانشان  قرار دهند .

اما در نتیجه روشنگری سنگربانان ایران اسلامی ، هستند خانوده هایی که در پی اطلاع از مضرات ماهواره ، آن را از خانه خود بیرون کنند که این خود به مثابه بیرون راندن شیطان از خانه است .

زهرا خلیفه فرزند محمد حسین خلیفه ، بانوی ۹ ساله ای است که گویا با رسیدن به سن تکلیف ، وظیفه اش را خوب یاد گرفته و به عنوان یک رویش در میان جوانه های انقلاب درخششی زیبا به خود داده است .

این بانوی ۹ ساله پس از راضی کردن پدر و مادر خود از فرمانده پایگاه مقاومت بسیج خسرواباد که نهضت مبارزه با دجالواره را در روستایشان آغازکرده  است کمک خواسته تا اقدام بزرگ ” برچیدن ماهواره در خانه ” را عملی کند .

در پی این اقدام ، سهراب جبری ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قمر بنی هاشم (علیه السلام) در تقدیر از این خانواده ، یک دستگاه گیرنده دیجیتال به عنوان هدیه به خانواده زهرا خلیفه هدیه نمود .

پدر زهرا در این رابطه می گوید : گاهی اوقات بچه ها بیشتر از ما می فهمند و اگر اصرار زهرا نبود شاید سالها بعد افسوس می خوردم ، اما امروز به لطف خدا حرف حساب دخترم که همه ی وجود و دار و ندار من است به دلم نشست و قبول کردم که ماهوراه را از خانه بیرون بیندازم .

وی گفت : متاسفانه برخی فکر می کنند بدون ماهواره نمی توان زندگی کرد در صورتی که اگر به اطرافمان نگاه کنیم خیلی ها بدون آن زندگی شیرینی دارند در حالی که اینده خودشان و فرزندشان تضمین شده تر است .

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قمر بنی هاشم (علیه السلام) نیز در ادامه با اشاره به اینکه نهضت جمع آوری ماهواره از سال ۹۳ در روستایشان آغاز شده است گفت : تا کنون تعداد ۳۵ ماهواره در روستا و برخی مناطق دیگر توسط این پایگاه مقاومت جمع آوری شده است که امیدواریم این اقدام خداپسندانه به یک نهضت ملی تبدیل شود تا دشمن با این سلاح پیشرفته اش باز هم به زانو درآید .

تصاویر زهرا خلیفه ، بانوی ۹ ساله ای که با شجاعت سارق آینده اش را شناسایی و دستگیر کرد 

نهضت جمع اوری ماهواره

نهضت جمع اوری ماهواره

نهضت جمع اوری ماهواره

نهضت جمع اوری ماهواره

15 پاسخ به “زهرا خلیفه ، بانوی ۹ ساله ای که با شجاعت سارق آینده اش را شناسایی و دستگیر کرد”

 1. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  احسنت

 2. محمد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  درود بر خانواده آقای خلیفه بزرگ

 3. کریم گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  حاج محمدحسین خلیفه دمت گرم.
  مردی واقعا

 4. احسان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  درود بر جهادگران عرصه بصیرت چه مرد چه زن چه پیر چه جوان
  درود بر کودکان و نوجوانان با بصیرت چه خواهران و چه برادران
  یا زهرا س

 5. مهدی مداح گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام باغیرت دمت گرم که با دخترت هم فکر شدی

 6. رضا محمدی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  آفرین بر دستان کوچک این دختر با معرفتی بزرگتر از دستان بزرگ

 7. llojjjk گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  احسنت به رشادت وپشتکارمهرنجانیهاواقعابه این غیرت افتخاربایدکرد

 8. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام واقعن باید به همچی فرزندانی افتخار کرد

 9. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعن باید به همچنین فرزندانی افتخار کرد احسنت بر این خانواده جانباز

 10. پیرمهلت گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعن باید به همچنین فرزندانی افتخار کرد احسنت بر این خانواده جانباز

 11. علیرضا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  درودبرالوحسین

 12. سلام گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقا احسنت بربانوی ۹ساله

 13. دهقان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  الحق که تیتر زیبا وقابل تحسینی برای این موضوع وخبر انتخاب شده است،سارق،بله سارق دین ما،سارق فرهنگ ما،سارق اخلاقیات ما،سارق تعصب وغیرت ماست. که با لباس وجامه رنگارنگ ودل فریب خود وارد خانه های ما شده ودارایی های ارزشمند ماراباخود می برد-البته این سارق یه تفاوت هایی با سارقانی که ما در ذهن داریم دارد وآن اینکه این سارق به صورت ذره ذره وقطره قطره روزانه از دارایی های مارو باخود می برد که برای ما محسوس نباشد وماهم باخود بگوییم که چیزی نشده وچیزی از ارزش های ما کاسته نشده امروز بادیروزمان فرقی ندارد چه بسا روزی خبر دار میشیم که کل مایملک ما به تاراج رفته باشد.پس تکلیف و وظیفه چیست؟وظیفه آگاهی است آگاه کردن مردم نسبت به این سارق بی حیا…الا ایهاالحال انسان هایی هست بادستانی پاک وقلب های مملو از عشق به مردم وجامعه وضمیرپاک که دغدغه مردم وجامعه را دارند وجامعه را خانواده خود می دانند و برنمی تابند که سارق به جامعه وخانواده آنها وارد شود وارزش ها ودارایی های آنها راازبین ببرد-چنین افرادی را من کم وبیش می شناسم وهمین حوالی نیز دیده ام من میخواهم نام ببرم وباید هم نام ببرم ازکسانی چون مسئولین وبسیجیان عزیز پایگاه مقاومت بسیج قمربنی هاشم(ع)خسرو آباد به خصوص فرمانده بزرگوار این پایگاه آقای سهراب جبری که چند سالی است خودجوش وبا تکیه بر روحیه ونیروی بسیجی وبا برگزاری کلاس های روشنگری وآگاهی در خصوص تهاجم فرهنگی وسارق فوق الذکر سعی در کوتاه کردن دست چنین سارقانی دارند واقعا” مرحبا به این همت وغیرت که واقعا ستودنی است وهمچنین باید ازروحانیون عزیز که دراین پایگاه و روستاهای هم جوار یار و یاور فرمانده دلسوز وبسیجیان عزیز دراین امر بودند تشکر کرد–دست علی یارتان-

 14. بهنام گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعا که ….. حرکت واقعا مسخره ای هست

  مردی منتشر کن

 15. الیف گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  حرکتی جانانه وخداپسندانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.