امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۱۰-۱۲

زنگ ورزش و عزم آهنین در برق کازرون

اولین مرحله از طرح جامع ورزش و آمادگی جسمانی کارکنان و پیمانکاران برق کازرون با حضور کلیه کارکنان رسمی و پرسنل شرکتی برق کازرون در محل سایت آموزشی اداره برق  برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی توزیع برق کازرون صبح شنبه نهم دی ماه ۱۳۹۶اولین مرحله از طرح جامع ورزش و آمادگی جسمانی کارکنان و پیمانکاران برق کازرون با حضور کلیه کارکنان رسمی و پرسنل شرکتی برق کازرون در محل سایت آموزشی اداره برق  برگزار شد .

طرح ورزش و آمادگی جسمانی پرسنل و کارکنان، با ابتکار مدیر برق کازرون و حمایت های مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس تهیه و پس از آموزشهای لازم مرحله اول این طرح با برگزاری مسابقه دو ۹×۴ کلید خورد .

مدیر برق کازرون با حضور در جمع ورزشکاران، ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در دین مبین اسلام و تاثیرغیرقابل انکار ورزش در سلامت جسم و روح، حضور، نشاط و انگیزه بالای کارکنان را فرصت و مسئولیتی بزرگ برای برق کازرون توصیف و تاکید کرد: اجرای علمی، برنامه ریزی شده، هدفمند و موفق طرح جامع ورزش منوط به احساس نیاز و انگیزه کارکنان می باشد و در صورت استمرار این شور و اسقبال، مدیریت برق کازرون با تمام وجود از فعالیتهای ورزش بیش از پیش حمایت خواهد کرد .

حمید فیاض مسئولیتهای اجتماعی ادارات را فراتر ازیک زنگ ورزش و نصب بنر و پلاکارد عنوان و تصریح کرد : در راستای افزایش کیفیت خدمات به شهروندان محترم، ایجاد و تقویت نشاط سازمانی و افزایش کارایی و بهره وری کارکنان امری لازم و ضروری است و درهمین راستا فعالیتهای فرهنگی و ورزشی برق کازرون با جدیت ادامه خواهد داشت.

در ادامه اسلام بکتاش مسئول امور ورزش و آمادگی جسمانی برق کازرون با تشریح برنامه جامع ورزش اظهار داشت: علاوه بر آموزش و اجرای ورزش صبحگاهی، پایان هرماه یک مسابقه ورزشی برگزار و از نفرات برتر با اهدا جوایز تقدیرخواهدشد . وی عنوان کرد: طبق برنامه پیش بینی شده در طرح جامع ورزش و آمادگی جسمانی، علاوه برتقدیر و اهدا جوایز ماهانه، درپایان شش ماهه اول و دوم هرسال به قهرمان قهرمانان جایزه بسیار نفیسی از سوی توزیع برق کازرون اهدا خواهد شد .

 

درپایان اولین مسابقه از این طرح به دو گروه برتر از سوی شرکت دیباگران فارس (پیمانکار رفع اتفاقات) جوایز نقدی اهدا گردید .

 

اسامی نفرات برتر

گروه اول : آقایان علیرضا خباززاده و امیر سپاسی

گروه دوم : آقایان ابراهیم نظریه و میثم جوکار

برچسب ها : ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.