امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۵-۱۷

رئيس شوراي روستای بهرام آباد:

روستاي بهرام آباد نيازمند نگاه مسئولان است

قرخلو افزود:حدود ۴۰۰۰متر ازسطح روستا كانال كشي شده که هزینه آن یک میلیارد ریال و توسط دهیاری از بوجه مربوطه پرداخت گردیده است.

به گزارش کازرون نگاه ، كورش قرخلو رئيس شوراي روستای بهرام آباد  در گفتگو با خبرنگارما گفت : با پیگیریهای انجام شده و مستمر دهياري روستا(حميدفرهادي) جدول گذاری قسمت هایی از روستا که مدتهاست دغدغه همه اهالی روستا بوده و با صحبت های صورت گرفته پروژه پس از طی مراحل اولیه اداری شروع به کار کرد.

قرخلو افزود : حدود ۴۰۰۰متر  از سطح روستا كانال كشي و كانيبو شده که شایان ذکر است هزینه آن یک میلیارد ریال و  توسط دهیاری از بودجه مربوطه پرداخت گردیده است.

رئيس شوراي روستای بهرام آباد گفت : اقدامات زیر بنایی خوبی در آينده نزديك در روستا انجام خواهد پذيرفت كه باعث کاهش مهاجرت مردم از روستا به شهر شده و جمعیت مردمی که در روستا زندگی می کنند افزایش يابد.

وي گفت : از مسئولین و دولت تقاضامندیم که برای جذب جوانان به ورزش و تحصیل  اقدامی صورت دهند جهت ساخت سالن ورزشی و کتابخانه که یکی از دغدغه های اصلی جوانان و مردم روستا بوده است.

رئيس شوراي روستای بهرام آباد در پایان افزود: ان شالله در آینده نزدیک برنامه هایی در جهت بهبود هرچه بهتر وضعیت روستا در نظر داریم  که اجرایی خواهیم کرد. همچنین پیشاپیش سالروز ازدواج حضرت زهراء(س) و حضرت علي(ع) رابه جوانان عزیز بهرام آباد  تبریک عرض نموده و از تمام کسانی که ما را در این مهم یاری رساندند و همه کسانی که برای روستا زحمت میکشند کمال تشکر و خرسندی را دارم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.