امروز:پنج شنبه, ۲۳ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۵-۱۴

روستاهای بلیان و سیف آباد،پیشانی قرآنی کازرون در کشور

طرح سالانه رتبه‌بندی شعب مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) برای سومین بار بین ۱۰۹ شعبه مؤسسه که در این طرح شرکت کردند، اجرا شد.

به گزارش کازرون نگاه، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س)، طرح سالانه رتبه‌بندی شعب مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) برای سومین بار بین ۱۰۹ شعبه مؤسسه که در این طرح شرکت کردند، اجرا شد.
در این طرح، فعالیت‌های شعب پس از ۱۳ ماه تلاش و رقابت تنگاتنگ، در ۳ بخش آموزشی، فرهنگی و اداری ـ مالی طی اسفندماه ۹۵ تا اسفندماه ۹۶ مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار گرفت و پس از اعلام اولیه و بررسی اعتراضات، شعب مؤسسه در پنج رده تقسیم‌بندی شدند.

اما بین شعب روستایی شعبه بابامبارکی از توابع شهرستان جم استان بوشهر با کسب بالاترین امتیاز رتبه اول را به خود اختصاص داد و پس از آن شعب بلیان از توابع کازرون استان فارس، صحرارود از توابع فسا استان فارس، شهرک وزیره از توابع نی‌ریز استان فارس و سیف‌آباد از توابع کازرون استان فارس به ترتیب رتبه‌های دوم تا پنجم را از آن خود کردند.

شعب بیت‌الاحزان بر اساس میزان پیشرفت نسبت به رتبه‌بندی سال گذشته نیز مورد ارزیابی قرار گرفتند که بر این اساس شعبه بابامبارکی از توابع شهرستان جم استان بوشهر با میزان ۴۰۲۱٫۵ امتیاز پیشرفت نسبت به سال گذشته از لحاظ پیشرفت رتبه اول را بین شعب مؤسسه بیت‌الاحزان کسب کرد و پس از آن شعب کازرون، زرگران از توابع مردوشت فارس، اَرَد از توابع گراش فارس و آبگل از توابع میمند فارس به ترتیب رتبه‌های دوم تا پنجم را از لحاظ پیشرفت کسب کردند.

 

یک پاسخ به “روستاهای بلیان و سیف آباد،پیشانی قرآنی کازرون در کشور”

  1. جلالی گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    درود بر سيف آباد عزيز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.