امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۴-۱۶

حجت‌الاسلام علیپور:

روحانیان بهترین مرجع برای رفع شبهات فکری جوانان هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کازرون، روحانیان را بهترین مرجع برای رفع شبهات فکری، اجتماعی و روانی نوجوانان و جوانان برشمرد.

به گزارش کازرون نگاه، حجت‌الاسلام امیر علیپور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کازرون امروز، ۱۶ تیرماه گفت: تقویت اعتقادات دینی و معنوی اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جوانان مهم‌ترین اولویت در فعالیت‌های فرهنگی دینی است.
وی با بیان اینكه روحانیان بهترین مرجع برای رفع شبهات فکری، اجتماعی و روانی نوجوانان و جوانان هستند، افزود: روحانیان باید با تزریق دیدگاه‌های قرآنی و علوم روز به جوانان در کاهش نابسامانی‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی بکوشند.
علیپور یادآور شد: با توجه به تبلیغات دشمنان و جنگ نرم آنان علیه جوانان و کشور، روحانیان و مسئولان فرهنگی باید در راستای گسترش فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه گام‌های مثبتی برداشته و با ارائه راهکارهای لازم در زمینه تقویت اعتقادات دینی و معنوی اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جوانان تمهیدات لازم را بیاندیشند.
وی، روحانیان را منادیان و مبلغان فرهنگی دانست و افزود: این قشر از جامعه که در فرهنگ‌سازی دینی نقش بسزایی دارند، باید در کنار تبلیغات اصیل سنتی و ناب با استفاده از ابزار مدرن و تکنیک‌های نوین، آشنایی با علوم وفناوری روز، جوانان را به سمت مسائل و مراکز دینی سوق دهند.

منبع:ایکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.