امروز:چهارشنبه, ۲۳ بهمن
تاریخ انتشار:2015-12-28

رفع موانع ساخت بیمارستان جدید نمازی شیراز

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: موانع ساخت بیمارستان جدید نمازی شیراز باید هرچه زودتر برطرف و کلنگ ساخت آن در همین ایام به زمین زده شود.

نماینده ولی‌فقیه در فارس خواستار شد:

رفع موانع ساخت بیمارستان جدید نمازی شیراز

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: موانع ساخت بیمارستان جدید نمازی شیراز باید هرچه زودتر برطرف و کلنگ ساخت آن در همین ایام به زمین زده شود.

خبرگزاری فارس: رفع موانع ساخت بیمارستان جدید نمازی شیراز

به گزارش کازرون نگاه، آیت‌الله اسدالله ایمانی عصر امروز در آئین بهره‌برداری از مسجد بیمارستان نمازی شیراز، ضمن تبریک ایام میلاد نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: بیمارستان جدید نمازی شیراز باید به‌گونه‌ای ساخته شود که نیازهای ۱۰۰ سال آینده را نیز برآورده کند.

آیت‌الله ایمانی بابیان اهداف مرحوم محمد نمازی واقف این بیمارستان، افزود: برخی کارها در زندگی انسان در شرایط ویژه و فوق طبیعی انجام می‌گیرد و گسترش می‌یابد و حداکثر بهره نیز از آن کار حاصل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان نمازی نیز که یک نیکوکار سنگ بنای آن را گذاشته است، به این شکل توسعه می‌یابد.

امام‌جمعه شیراز اضافه کرد: بیمارستان نمازی که هرروز چند هزار نفر مراجعه‌کننده دارد، مجموعه‌ای است که یک شهر را در خود خلاصه کرده است.

وی بیان داشت: باید چگونگی ساخت و توسعه این بیمارستان که مرجع برکات کم‌نظیری برای شهر شیراز، استان‌های دیگر و حتی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس بوده است، برای انجام کارهای شبیه به آن موردمطالعه و بررسی قرار گیرد.

در این آئین رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز اظهار داشت: بخشی از هزینه ساخت مسجد بیمارستان نمازی توسط اوقاف و امور خیریه استان فارس و قسمت دیگر از محل اعتبارات همین بیمارستان تأمین‌ شده است.

محمدهادی ایمانیه افزود: به گفته طراحان و مهندسان این مسجد زیبا نزدیک به ۷۰۰ نفر را در خود جای می‌دهد.

همچنین رئیس بیمارستان نمازی شیراز در سخنانی اعلام کرد: کار ساخت این مسجد با گستره‌ای برابر با ۷۰۰ مترمربع از دی‌ماه سال گذشته به‌صورت امانی آغاز شد.

علیرضا جویبار خاطرنشان کرد: این مکان را به‌نام مسجد محمد رسول‌الله نام‌گذاری کردیم.

به گزارش فارس، در این آئین از متصدیان ساخت این مسجد با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

منبع:فارس

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.