امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2018-11-13

عليرضا پاكدل بعنوان

رئيس هیئت هندبال استان فارس ابقاء شد

در مجمع انتخاباتی هیئت هندبال استان فارس علیرضا پاکدل به اتفاق آرا و با  کسب ۱۹ رای برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس این هیئت ابقاء شد.

به گزارش كازرون نگاه،  در این مراسم رمضانعلی دولو سرپرست فدراسیون هندبال کشور با بیان اینکه جای بسی افتخار است که چنین مجمعی با یک انسجام در شیراز برگزار می‌شود، اظهار داشت: هیئت هندبال فارس در سال‌های گذشته بسیار خوش درخشیده و این نشان از تدبیر و برنامه‌ریزی رئیس سابق فدراسیون است.

وی با اشاره به اینکه کمتر استانی می‌بینیم که در شهرستان‌ها به توسعه رشته‌های ورزشی و از جمله هندبال می‌پردازند و این مهم در فارس به خوبی اتفاق افتاده است، بیان کرد: هیئت هندبال استان فارس در سال ۹۶ رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داد و این نیز نتیجه تلاش‌های صورت گرفته است.

دولو به برگزاری جشنواره استعدادیابی ورزشی اشاره و خاطرنشان کرد: این المپیاده به عنوان بزرگترین رویداد استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان از ۳۰ آبان تا ۹ آذر در ۳۰ استان کشور  برگزار می‌شود.

معاون توسعه و امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه برنامه‌های خوبی در این هیئت دنبال شده است، اظهار داشت: موفقیت‌های این هیئت در سال‌های گذشته از برنامه‌ریزی و ریل‌گذاری مناسب آن حکایت دارد.

محسن سالاری با اشاره به اینکه افق‌های روشنی برای اداره کل ورزش و جوانان فارس پیش‌بینی شده است بیان کرد: برنامه‌محوری اولویت این برنامه‌ها است و در چهار حوزه ورزش همگانی، قهرمانی، حرفه‌ای، فرهنگی و تربیتی عملیاتی می‌شود.

سالاری خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان برای رسیدن به این اهداف و برنامه‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و این برنامه‌ها با جدیت دنبال می‌شود.

رئیس هیئت هندبال استان فارس نیز در این مراسم اظهار داشت: در چهار ساله اول فعالیت خود در این هیئت موفق شدیم با حمایت حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس و مسئولان فدراسیون، لیگ‌های استانی هندبال را آغاز و در کنار آن با بازگرداندن افراد کوچ کرده این هیئت، جشنواره هورا هندبال را برای نخستین بار برگزار کردیم.

علیرضا پاکدل بیان کرد:  کسب سهمیه جام باشگاه‌های آسیا توسط تیم هندبال کازرون، راهییابی سه بازیکن از هندبال فارس به تیم ملی آقایان، شرکت در بازی‌های غرب آسیا و کسب مقام قهرمانی  غرب آسیا توسط هندبالیست‌های لارستان از موفقیت‌های این هیئت در سال‌های گذشته بوده است.

وی با بیان اینکه هیئت هندبال فارس از هیئت‌های برتر کشور است، افزود: اگر امروز همگان از این هیئت به نیکی یاد می‌کنند و به روزهای اوج برگشته‌ایم مرهون تلاش یک کادر همدل، منسجم و بزرگان هندبال استان فارس است که حس همدلی را به خوبی معنا کرده‌اند.

پاکدل خاطرنشان کرد: اگر فارس در اقتدار هندبال کشور قرار گرفته و در مسابقات آسیایی نماینده از فارس دارد و در تمام رده‌ها ملی‌پوش داریم همه یک شبه بدست نیامده و حاصل کارشبانه‌روزی بوده است.

رئیس هیئت هندبال استان فارس به برنامه‌های پیش روی این هیئت اشاره کرد و گفت: معتقدیم آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها می‌توانند در رشد و ارتقاء هندبال موثر باشند و این مهم همچنان گذشته دنبال می‌شود.

وی از دیگر برنامه‌های آینده این هیئت را توسعه زیرساخت‌های هندبال، برگزاری دوره‌های آموزشی، توجه به هیئت‌های شهرستانی، اجرای تقویم سالانه ورزش هندبال ، بهره‌گیری از مراکز علمی و فرهنگی در راستای توسعه برنامه‌ها، توسعه روابط با استان‌های صاحب هندبال و جذب منابع مالی و همچنین اسپانسر عنوان کرد.

 در مجمع انتخاباتی هیئت هندبال استان فارس علیرضا پاکدل تنها کاندیدای ریاست هیئت هندبال استان فارس بود که به اتفاق آرا و با  کسب ۱۹  رای از ۱۹ رای برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس این هیئت ابقاء شد.

منبع: تسنيم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.