امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2019-09-27

دستگیری عامل به چاه انداختن کودک ۹ ساله در کازرون

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت : فردی که در اطراف شهرستان کازرون پسر بچه ۹ ساله خود را به داخل یک چاه ۸ متری انداخته بود توسط ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ محمدی در تشریح این خبر بیان کرد : در تاریخ یکم مهرماه سال جاری ماموران انتظامی از خبری مبنی بر مفقودی یک کودک ۹ ساله در یکی از روستاهای توابع این شهرستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده در نهایت ماموران به مادر این کودک که مفقودی وی را اعلام کرده بود مظنون و تحقیقات خود را آغاز کردند.

سرهنگ محمدی گفت : در تحقیقات تکمیلی و بازجویی های صورت گرفته مادر این کودک به جرم خود اقرار و اعلام کرد کودک خود را به دلیل شیطنت و اذیت کردن در چاه انداخته است.

وی با بیان اینکه با تلاش ماموران انتظامی و اعلام ساکنان آن روستا کودک ۹ ساله در چاه کشف شد افزود : با تلاش ماموران نیروی انتظامی و عوامل امدادی کودک را زنده از چاه بیرون آورده،وی به بیمارستان اعزام بستری وتحت درمان قرارگرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت : مادر این کودک با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار از آن طریق روانه زندان شد.

برچسب ها :

یک پاسخ به “دستگیری عامل به چاه انداختن کودک ۹ ساله در کازرون”

  1. یوحنا گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    باسلام بهتر از هم مادر و هم فرزند صحت سلامت خود را از پزشکی قانونی بگیرند.شاید هر دو یا یک نفر مشکل حاد روانی داشته باشد و بستری و درمان در یک مرکز روانپزشکی جلوی ارتکاب جرائم بعدی را میگیرد.باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.