امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2018-09-03

دستگیری ضارب اصلی مأمور پلیس راه شیراز-كازرون

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری متهم اصلی پرونده ضاربان پلیس راهور شیراز خبر داد.

به گزارش كازرون نگاه، سرهنگ احمدعلی گودرزی شامگاه یکشنبه در نشست خبری با اشاره به دستگیری ضارب اصلی مامور پلیس راه شیراز اظهار داشت: عصر پنجشنبه گذشته مأموران پلیس راه محور شیراز-کازرون با آگاهی از خراب شدن یک خودرو و درخواست سرنشینان آن برای کمک و امدادرسانی به سمت آنها می‌روند که ناگهان متوجه واژگون شدن یک دستگاه خودرو لندکروز می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه سرعت این خودرو لندکروز توسط دوربین پلیس راه ۱۳۸ کیلومتر ثبت شده است، افزود: پس از اینکه مأمور پلیس راه برای انجام وظیفه به سراغ سرنشین این خودرو می‌رود مورد ضرب و شتم وی قرار گرفته و با انتقال مأمور به بیمارستان ضارب همچنان وی را تعقیب و به فحاشی و تهدید مأمور ادامه می‌دهد.

فرمانده انتظامی فارس با اشاره به انتشار ویدئو از ضرب و شتم مامور انتظامی در فضای مجازی، بیان کرد: متهم به نام «م.ک» صبح امروز با تلاش ماموران و در محل اختفای وی در یکی از محلات شیراز دستگیر شد.

وی تمرد از قانون، ضرب و شتم، درگیری و وارد کردن خسارت به خودروی پلیس را از جرائم این متهم عنوان کرد و گفت: سایرافراد مرتبط با این حادثه نیز دستگیر شده‌اند.

گودرزی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از انتشار این ویدئو فرمانده ناجا از تمام مسوولان انتظامی و نظامی درخواست کرد در کمترین زمان ممکن متهم شناسایی و دستگیر شده و بدون هیچ گونه گذشتی با وی برخورد شود.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.