امروز:پنج شنبه, ۲۳ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۴-۱۱

وزيركشور در نشست خبري:

در تقسيمات كازرون رضايت همه مردم بايد جلب شود

اتفاقات موجب تأسف همه ما شد و شهر با این جمعیت نیازمند خدمات کافی و منابع بیشتری است.

به گزارش كازرون نگاه، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز در نشست خبری ضمن پاسخ به پرسش خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی با ابیان اینکه اولویت های سال ۹۷ وزارت کشور مشخص است، گفت: امنیت اولویت نخست وزارت کشور است همچنین وحدت و انسجام ملی در رتبه های نخست اولویت ما قرار گرفت و رضایت مندی مردم مخرج مشترک امنیت و انسجام ملی است که در صدر اولویت های وزارت کشور است و همه معاونت های وزارت کشور با این نگرش برنامه های خود را پیش می برند.

رحمانی فضلی در مورد کازرون و اصلاحات تقسیمات کشوری اظهار کرد: تغییرات بسیاری در تقسیمات کشوری داشتیم و در فرآیند اجرا اتفاقاتی افتاد و موجب تحریک احساسات مردم شد و در مرحله نخست اجری تقسیمات کشوری مسائل را پیگیری کردم و اتفاقات موجب تأسف همه ما شد و شهر با این جمعیت نیازمند خدمات کافی و منابع بیشتری است و در ادامه بررسی ها اگر رضایت همه در این موقعیت جدید تأمین شود اجرای می کنیم همچنان که ۴ سال تقسیمات کشوری انجام ندادیم چرا که در دولت قبل ۲۰۰ مورد تقسیمات کشوری اتفاق افتاده بود.

او افزود: طرح جامع تقسیمات کشوری را بر اساس اصرار نمایندگان مجلس و اولویت ها با تکیه بر جلی رضایت مردم و تأمین نظر آنها و افزایش امکانات داریم.

تمهیداتی برای کوله بران اتخاذ شده است.

7 پاسخ به “در تقسيمات كازرون رضايت همه مردم بايد جلب شود”

 1. رامین گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  انشاالله به زودی طرح شهرستان کوهچنار تائید نهایی و اجرا شود .

 2. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ان شا الله البته نه با سرقت ز مین و افراد از اطراف!

 3. کازرون ی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ان شا الله بشود ولی نه با سرقت و رانت خواری با مهاجرت چنار شیجونیا به وطن. . ر….. بخصوص تهران یای سلفی بگیر

 4. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  حالا بعضیا حرف از این سلفی میزنن که انگار خودشون اهلش نیستن پس این سلفی ها که تو شبکه های مجازی از تمام رخ دارین نمایش میذارید کار اجنبی هاس نه ایرانییون.. مشکل اینه که مال این اقا رسانه ای شد چون نماینده س ولی سلفی امثال شما رسانه ای میشه اما توجه ای بهش نمیشه و عددی به حساب نمیایید و به فراموشی سپرده میشید همین وگرنه همه اینکار رو دارید انجام میدی و با انواع اشخاص محرم و نامحرم و…

 5. Akbar گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  شما که خوب میدونید سید حسین و شاپور واسه کازرونه ، پس چی میگید سرقت زمین ؟؟ طرح تقسیم پابرجاست و اجرا میشه . بعدش هم شما یه جوری میگید انگار چنارشیجون جز عراق هست . خب با مرزبندی جدید جغرافیایی که قرار نیست شهری از کشور خارج شه .

  جای تاسف داره

 6. علي نقي گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  گل گفتي بخدا

 7. محمد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  من رضايت نمي دهم
  پس رضايت همه جلب نمي شود
  پس تجزيه امكان ندارد
  ولي كو آدم مرد…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.