امروز:دوشنبه, ۱۳ مرداد
تاریخ انتشار:2019-10-23

دار زدن دختر جوان توسط برادرش در قائمیه

دختر ۲۹ ساله به دلیل اختلاف خانوادگی توسط برادرش در شهرستان کازرون حلق آویز شد.

تصویر تزئینی می باشد.

ماموران پلیس آگاهی شهرستان کازرون در تاریخ ۲۷ مهرماه سال جاری با جنازه حلق آویز یک دختر ۲۹ ساله در “قائمیه” روبرو شدند که احتمال قتل متصور بود.


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حلق آویزی دختری در “قائمیه”، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ “محمدی” تصریح کرد: خانواده متوفی در بازجویی اولیه اعلام کردند که دخترشان به دلیل نامعلوم خود را بوسیله طناب به دار آویخته و فوت کرده است.

معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به اینکه با دستور مقام قضائی جسد به پزشک قانونی انتقال یافت، خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان کازرون با تحقیقات فنی و تخصصی متوجه شدند که متوفی توسط برادرش به دار آویخته شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان موفق شدند در یک عملیات ضربتی قاتل را در مخفیگاهش دستگیر کنند، تصریح کرد: متهم در بازجویی اقرار کرد که به دلیل اختلاف خانوادگی دست به چنین اقدامی زده است.

سرهنگ “محمدی” با بیان اینکه قاتل برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از‌ آن طریق روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: هنگام برخورد با مسائل و مشکلات خانوادگی، ضمن کنترل خشم از انجام هرگونه خشونت خودداری و برای حل آن، به مراکز مشاوره دارای صلاحیت مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.