امروز:دوشنبه, ۱۹ آذر
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۸-۱۱

لیگ برتر هندبال کشور؛

خیز کازرونی‌ها برای ذوب کردن فولاد

تیم شهرداری کازرون در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور میزبان فولاد مبارکه سپاهان است.

تیم شهرداری کازرون در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور روز جمعه ۱۲ آبان ماه ساعت ۱۵:۳۰ میزبان فولاد مبارکه سپاهان است.

کازرونی‌ها که امسال پس از یک وقفه چند ساله در لیگ برتر حضور پیدا کرده‌اند، بازی‌های به نسبت خوبی را در لیگ از خود نشان داده و به یکی تیم‌های مدعی عنوان قهرمانی تبدیل شده‌اند.

تیم کازرون در هفته پنجم رقابت‌ها توانست تیم صنعت مس کرمان را شکست دهد. این در حالی است که حریف تیم کازرون در هفته ششم در بازی هفته گذشته خود با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب نفت و گاز گچساران شده بود.

نماینده استان فارس در لیگ برتر هندبال کشور از ۵ بازی خود در این مسابقات با ۴ برد و یک تساوی، ۱۴۶ گل زده، ۱۳۳ گل خورده و در مجموع با ۹ امتیاز رده دوم جدول را تصاحب کرده است.

تیم فولاد مبارکه سپاهان نیز با ۴ برد و یک باخت، ۱۱۰ گل زده، ۹۶ گل خورده و کسب ۸ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته است.

 

نتایج تیم کازرون در لیگ برتر هندبال

تیم شهرداری کازرون در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور برابر سنگ‌آهن بافق قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۲۶ بر ۲۶ این تیم را در خانه متوقف کند. کازرونی‌ها در هفته دوم این رقابت‌ها میزبان تیم نیروی زمینی تهران بودند که حریف خود را با نتیجه ۳۱ بر ۲۴ بدرقه کردند.

این تیم در هفته سوم برابر هپکو اراک قرار گرفت و با نتیجه ۳۰ بر ۲۷ حریف خود را در هم کوبید. شهرداری‌چی‌های کازرون دیدار هفته چهارم لیگ برتر را با رویارویی تیم پتروشیمی مارون سپری کردند و این تیم را با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ شکست دادند.

تیم کازرون در دیدار هفته پنجم این رقابت‌ها به مصاف صنعت مس کرمان رفت و با نتیجه ۳۰ بر ۳۱ حریف خود را مغلوب کرد.

 

سایر دیدارهای هفته ششم

در دیگر دیدارهای این هفته تیم صدرنشین سنگ آهن بافق به مصاف مس کرمان می‌رود. در اراک تیم هپکو پذیرای نفت و گاز گچساران بوده و در آخرین دیدار پتروشیمی مارون میهمان نیروی زمینی تهران  است.

دیدار دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان در چهارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۱۲ آبان‌ماه در سالن تختی شهرستان کازرون برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.