امروز:سه شنبه, ۲۲ بهمن
تاریخ انتشار:2016-05-21

بسیج دانشجویی ضمن تشکراز شهردار و شورای شهر؛

خوشحالیم که سبب خیر شدیم/ باید فرهنگ مطالبه گری و پاسخگویی در کازرون نهادینه شود

مسئول بسیج دانشجویی گفت: امیدواریم این تغییر زمان و مکان مانع شفافیت جلسه و پاسخگویی به شبهات و پرسش‌های شهروندان نشود و شهروندان به عنوان ولی نعمتان ما بتوانند آزادانه مسائل خود را مطرح کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی کازرون نگاه، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به جلسه پاتوق مطالبه گری از مسئولین گفت: در شهرستان کازرون متاسفانه چیزی که باعث عقب رفتگی کازرون شده است نبود فرهنگ انتقاد پذیری مسئولین و همچنین دلزدگی شهروندان از پرسشگری و مطالبه گری از مسئولین است.لذا باید باید فرهنگ مطالبه گری و پاسخگویی در کازرون نهادینه شود و بسیج دانشجویی وظیفه خود می داند در این راه هزینه دهد.

محمدهادی صحرابان افزود: با توجه به نامگذاری امسال که توسط مقام معظم رهبری مزین شده است بنام اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل ، مصمم هستیم با مسئولین شهرستان در این رابطه نشست های پاتوق مطالبه گری برگزار کنیم تا هم از وضعیت عملکرد مسئولین منعکس شود و هم برنامه های ایشان در رابطه با اقتصاد مقاومتی.بدین منظور هم شهردار و اعضای شورای شهر را برای اولین جلسه انتخاب کردیم.

وی با اشاره به دعوت از اعضای شورای شهر و شهردار گفت: دعوت نامه ای برای شهردار و اعضای شورای شهر ارسال کردیم و بعداز دو روز که خبری از مخالفت ایشان نشد آنرا رسانه ای کریدم بعداز گذشت یک روز باز هم مخافت یا تکذیبیه ای دریافت نکردیم و لذا اقدام به توزیع پوستر برنامه نمودیم.خبرهایی که از شهرداری و شورای محترم شهر می آمد حاکی از سردرگمی اعضای شورای شهر جهت شرکت یا عم شرکت در برنامه بود و شهردار محترم نیز از اول نیز تمایل به حضور نداشتند.

صحرابان افزود:بعداز گذشت۶ روز اعضای شورا جلسه کمسیون ماده ۵ استانداری را پیش کشید اند و علی الظاهر جلسه ای که معمولا در پایان ظهر در شیراز به اتمام می رسد را در تکذیبه شان تا پاسی از شب عنوان کرده اند.انشاالله که چنین است.

وی ادامه داد: از این مسائل که بگذریم خبر مسرت بخشی است که اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم اعلام کرده اند که برای اولین بار بعداز قبول مسئولیت در جمع مردم حاضر می شوند و این جای تشکر دارد و خوشحالیم که سبب خیر شدیم.گرچه مکان و زمان تغییر کرد اما بهر حال این اتفاق مبارک افتاد.

صحرابان افزود: ای کاش شهرداری و شورای شهر ابتدا بر اساس عرف اداری نامه تکذیبه را اول به دفتر بسیج دانشجویی ارسال می کردند و آنگاه به رسانه ها که ما از طریق رسانه ها مطلع شویم.انشاالله تجربه ای شود برای موارد آتی.

مسئول بسیج دانشجویی در پایان گفت: امیدواریم این تغییر زمان و مکان مانع شفافیت جلسه و پاسخگویی به شبهات و پرسشهای شهروندان نشود و شهروندان به عنوان ولی نعمتان ما بتوانند آزادانه مسائل خود را مطرح نمایند.

2 پاسخ به “خوشحالیم که سبب خیر شدیم/ باید فرهنگ مطالبه گری و پاسخگویی در کازرون نهادینه شود”

  1. یاران باران گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    یعنی دروغ شما سبب خیر شد؟ خداوند عاقبتمان را خیر کند که مسؤول بسیج دانشجویی ، می گوید دروغ بزنید شاید سبب خیر شود؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.