امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2016-12-31

شاهین محمد صادقی ؛

حضور مردم در روز ۹ دی به جناح خاصی وابسته نبود / قضایای سال ۸۸ بحث آراء نبود بلکه توطئه ای بود برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران

ورود مردم در روز ۹ دی یک پدیده اعجاب انگیز بود و مردم برای حفظ انقلاب با هرقشری و هر تفکری و حتی از تمامی جریانات سیاسی راهپیمایی و از فتنه گری اعلام انزجار کردند .

 شاهین محمد صادقی نماینده سابق کازرون در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با کازرون نگاه اظهار داشت : دشمن شناسی یک موضوع مهمی است که قرآن مکررا بر آن تاکید داشته است .

 وی گفت : متاسفانه گاهی مذهبی ها و اهل دین در دشمن شناسی عقب هستند در حالی که در تاریخ هرجا دشمن به خوبی تشخیص داده شده است پیروزی حاصل شده است از جمله در جریان فتنه ۸۸ که بصیرت مردم در دشمن شناسی کشور را از لبه پرتگاه نجات داد .

پزشک و استاد کازرونی ادامه داد : در سال ۸۸ در ابتدای کار عده ای اعترض داشتند والبته اعتراض طبیعی است و مجاری قانونی خودش را هم دارد ولی جریانی  با اغراض سیاسی از این موضوع سوء استفاده کردند .

محمد صادقی گفت : مردمی که فکر میکردند حقوقشان ضایع شده است و پیگیر آن بودند وقتی دیدند دست هایی پشت پرده وجود دارد که سعی می کند این اعتراض مسالمت آمیز را به خطری برای کشور تبدیل کند به سرعت خود را از جمع اغتشاش گران جداکردند و سرفرصت با سایر ملت ایران به صحنه امدند و سنگر انقلاب را مستحکم تر کردند .

وی اضافه کرد : در نهایت همه پی بردند که قضایای سال ۸۸ بحث آراء نبود بلکه توطئه ای بود برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران که با بصیرت بخشی رهبر انقلاب این توطئه خنثی شد و فتنه گران تنها شدند .

نماینده سابق مردم کازرون در مجلس بیان کرد : مردم در دین خطوط قرمز مشخصی دارند که در سال ۸۸ وقتی فتنه گران تعرض به دستگاه اباعبدالله را رقم زدند بدون هیچ هماهنگی سیستمی وارد عرصه شدند و از این خط قرمز دفاع کردند . .

محمد صادقی ادامه داد : ورود مردم در روز ۹ دی یک پدیده اعجاب انگیز بود و مردم برای حفظ انقلاب با هرقشری و هر تفکری و حتی از تمامی جریانات سیاسی راهپیمایی و از فتنه گری اعلام انزجار کردند .

وی گفت : حضور مردم در این روز بزرگ به جناح خاصی وابسته نبود بلکه آحاد مردم بودند که به خاطر حفظ حریم ولایت و انقلاب میدان داری کردند صحنه پرخطر انقلاب را و نهایتا گرد فتنه را از جامعه زدودند.

 گفتنی است شاهین محمد صادقی در روزهای هشتم و نهم دی ماه در جمع فرماندهان نیروی انتظامی استان فارس ، پادگان بعثت شیراز ، یگان موشکی بوشهر ، تیپ تفنگداران دریایی بوشهر جداگانه سخنرانی داشتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.