امروز:چهارشنبه, ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار:2016-05-10

حضور حقوق‌بگیران نجومی در برخی نهادها تشریفاتی است/انتقاد از عملکرد نهادهای نظارتی در وقوع تخلفات مالی دستگاه‌های دولتی

به گزارش کازرون نگاه؛آیت‌الله ایمانی در گفت‌وگو با فارس: حضور […]

به گزارش کازرون نگاه؛آیت‌الله ایمانی در گفت‌وگو با فارس:
حضور حقوق‌بگیران نجومی در برخی نهادها تشریفاتی است/انتقاد از عملکرد نهادهای نظارتی در وقوع تخلفات مالی دستگاه‌های دولتی
خبرگزاری فارس: حضور حقوق‌بگیران نجومی در برخی نهادها تشریفاتی است/انتقاد از عملکرد نهادهای نظارتی در وقوع تخلفات مالی دستگاه‌های دولتی
نماینده ولی فقیه در استان فارس با تاکید بر اینکه حقوق هرکس باید با موقعیت کاری‌اش تناسب داشته باشد گفت: فردی در کشور ما شایسته در آمدهای چندده‌میلیونی نیست و حضور چنین افرادی در نهادها تشریفاتی است و از اسم و رانت‌شان استفاده می‌شود.

آیت‌الله اسدالله ایمانی نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، بااشاره به حقوق چند‌ده میلیونی برخی مدیران دولتی اظهار داشت: این مسائل تبعیض‌های ناروایی بر جامعه است و هرکس باید حقوق متعادلی داشته باشد که با شأن و موقعیت کاری‌اش تناسب داشته باشد.

وی با بیان اینکه در جامعه ما کاری شایسته حقوق‌های ۸۵ میلیونی وجود ندارد، گفت: فردی در کشور ما شایسته چنین درآمدی نیست و معمولا حضور چنین افرادی در نهادها تشریفاتی است و از اسم، رانت و موقعیت‌شان استفاده می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس، با انتقاد از بروکراسی اداری حاکم بر کشور، خاطرنشان کرد: یکی از اقسام بروکراسی اداری این است که مافوق بدون توجه و با اعتماد کامل به مدیران میانی در سلسله‌مراتب همه نامه‌ها را امضا و به مرحله اجرا درمی‌آورد.

وی در همین راستا افزود: بالاترین شخص تشکیلات که معمولا وزیر است، توجهی به امضاهای خود ندارد و بنابراین افرادی با استفاده از این موقعیت، فرصت دریافت حقوق‌های بالایی از سوی مدیران خود را پیدا می‌کنند.

آیت‌الله ایمانی با انتقاد از نهادهای نظارتی در وقوع چنین مسائلی تصرح کرد: حال که مسئله عیان شده و همه از این تبعیض اطلاع دارند، باید برخورد جدی با چنین افراد م تبعیضض‌هایی صورت گیرد.

وی در پایان تأکید کرد: اگر دادگاه‌های قضایی ضرورت بازگشت این مبالغ را احساس کنند، لازم است که این پول‌ها به بیت‌المال بازگردد.

یک پاسخ به “حضور حقوق‌بگیران نجومی در برخی نهادها تشریفاتی است/انتقاد از عملکرد نهادهای نظارتی در وقوع تخلفات مالی دستگاه‌های دولتی”

  1. ایموری گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    حاج آقا نفرینشون کن .تو نماز جمبه رسواشون کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.