امروز:چهارشنبه, ۲۲ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۵-۲۷

افتخاری دیگر برای شهرستان کازرون؛

حضور جوان کازرونی در نشست تجاری ایران – گرجستان

حضور محمد یاسین دیوانی جوان کازرونی بعنوان هیات همراه با مسئولین علمی و فناوری در نشست برقراری ارتباط تجاری بین شرکتهای دانش بنیان ایرانی وگرجی

جوان کازرونی با حضور در نشت تجاری ایران – گرجستان افتخار دیگری را از آن کازرون نمود .
با توجه به فرا رسیدن دومین نشست تجاری B2B ایران ، هیات ایرانی به منظور شرکت در دومین نشست تجاری B2B ایران عازم تفلیس گرجستان شد.
نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان با هدف برقراری ارتباط تجاری بین شرکتهای دانش بنیان ایرانی وگرجی از ۱۶ مرداد در گرجستان برگزار شد که در همین راستا شرکت‌های دانش بنیان ایرانی و گرجی در نخستین روز این نشست با هم به گفتگو و پرسش و پاسخ پرداختند.
در این سفر دکتر محمد یاسین دیوانی جوان کازرونی بعنوان هیات همراه با مسئولین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نشست حضور داشت و به تشریح ظرفیتها و توانمندی شرکت های دانش بنیان پرداخت.
دکتر دیوانی جوان کازرونی حاضر در این نشست طی گفتگویی تلفنی با خبرنگار ما عنوان داشت : در حاشیه سفر هیات ایرانی به گرجستان، دکتر دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی رییس جمهور، معاون سفیر ایران در گرجستان، مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین الملل ، مشاور وزارت علوم تحقیقات ایران و مدیرعامل صندوق توسعه صادرات حضور داشتند که ظرفیت‌های مشترک میان دو کشور بررسی و با مقامات گرجستان و نحوه تعامل شرکت های دانش بنیان ایرانی جهت همکاری با شرکت ها و استارتاپ های گرجی بحث و تبادل نظر پرداختند و توافقات لازم صورت گرفت.
دیوانی در گوشه ای دیگر از گفتگوی خود هدف از این سفر را فراهم نمودن بستر همکاری لازم برای شرکت های دانش بنیان ایرانی مطرح کرد و خاطر نشان شد که در این سفر از تکنوپارک کشور گرجستان، مرکز تجاری چین و… بازدید بعمل آمده تا از نزدیک شاهد فعالیت های آنان در این زمینه باشیم .
این جوان کازرونی در پایان عنوان داشت : شرکت دانش بنیان ایوان رایان بیشابور کازرون نیز بعنوان شرکتی با بستر صادراتی با شرکت های گرجی به تبادل نظر پرداخته است که خود برای شهرستان کازرون افتخار بزرگی محسوب می شود.
خبرنگار علی گلچین

یک پاسخ به “حضور جوان کازرونی در نشست تجاری ایران – گرجستان”

  1. محمد گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    اینا رفتن گردش با دلار من بدبختی که باید بچم رو ببرم دکتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.