امروز:دوشنبه, ۱۳ مرداد
تاریخ انتشار:2019-07-28

حجت الاسلام رصاف امام جمعه کازرون شد؟!

حجت الاسلام والمسلمین امین رصاف به عنوان گزینه احتمالی برای انتصاب امامت جمعه جدید شهرستان کازرون معرفی شد.


به گزارش کازرون نگاه؛ بنا به پیگیری های خبرنگار ما حجت الاسلام والمسلمین امین رصاف به عنوان گزینه احتمالی برای انتصاب امامت جمعه جدید شهرستان کازرون معرفی شده است.

بعد از شهادت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدخرسند، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از بین علمای کازرون شخصیت های متعددی را بررسی کرده و طبق گفته منبع مذکور در نهایت حجت الاسلام والمسلمین امین رصاف را به عنوان گزینه احتمالی امامت جمعه جدید شهر کازرون انتخاب کردند.
باتوجه به پیگیری های خبرنگار کازرون نگاه؛ مشی شورای سیاستگذاری بر انتخاب افراد جوان می باشد؛ چون در دیدار با رهبر معظم انقلاب؛ ایشان به حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری دستور داده اند که امام جمعه ای که سن آنها از شما بیشتر باشد انتخاب نکنید. و لذا برخی از علمای سرشناس شهر به این علت انتخاب نشدند.
برخی دیگر نیز از علماء به علت مشکلات موجود در کازرون، شاید نتوانند محور وحدت شوند و شاید انتخاب آنها موجب اختلاف بین نیروهای مردمی و انقلابی شود نیز کنار گذاشته شدند.

سایت کازرون نگاه برای تمامی علمای شهر کازرون خصوصا حجت الاسلام والمسلمین رصاف آرزوی توفیق و سربلندی میکند و خود و همه را به یاری امام جمعه جدید کازرون دعوت می کند.


منتظر اخبار تکمیلی باشید.
..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.