امروز:یکشنبه, ۲۲ دی
تاریخ انتشار:2019-05-29

حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون به شهادت رسید

حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون ساعتی پیش در مقابل منزل خود مورد سوءقصد قرار گرفت و با ضربات چاقو به شهادت رسید.

انا لله و انا الیه الراجعون

حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون ساعتی پیش از اذان صبح امروز ۲۳ رمضان (۸ خرداد ۹۸) پس از مراسم احیای شب قدر در مقابل منزل خود مورد سوءقصد قرار گرفت و با ضربات چاقو به شهادت رسید.

3 پاسخ به “حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون به شهادت رسید”

 1. hggg گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ^^^^/::بسم رب الشهداء
  و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

  سحرگاه بیست و سوم ماه مبارک رمضان، بعد از مراسم احیاء و قبل از اذان صبح،امام جمعه کازرون،حجت الاسلام محمد خرسند که بعد از سرکشی و سخنرانی در چند مسجد کازرون،قصد مراجعت به منزل داشت،در جلو درب منزل خویش به دست ضاربی با دو ضربه چاقو به شهادت می رسد.
  ضارب که حمید درخشنده نام داشته و به کارهای هنری از جمله عکاسی از مناظر طبیعی و باستانی اشتغال داشته، در یک سال گذشته به برخی گروه های منحرف مدعی مهدویت وارد و تحت تاثیر آنها قرار داشته.و در چند روز گذشته مدام به سخنان تهدید آمیز نسبت به روحانیت در سطح شهر مبادرت می ورزیده است.
  این در حالی است که نامبرده قبل از این همواره خود را توبه کننده و دوستدار روحانیت معرفی می کرده است.
  به هر حال این شخص در سحرگاه بیست و سوم وقتی امام جمعه کازرون بعد از احیاء مراسم شب قدر در جلو منزل خود قصد پیاده شدن از ماشین رو داشته اند،جلو می آیند و اظهار می کنند با ایشان کاری دارند.اما وقتی ایشان پیاده می شوند در یک اقدام ناجوانمردانه و خائنانه،اقدام به زدن چاقو به سینه و ران امام جمعه کازرون می کنند و متواری می شود.

 2. فاطمه گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  چرا آمبولانس باید با بیست دقیقه تاخیر بیاد؟!

 3. محمد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  خبر شهادت امام جمعه محبوب شهرمان، شوک بزرگی به اهالی کازرون وارد کرد.
  چطور ممکنه؟؟!! کسی که تا دو روز پیش تو همه مراسم ها، حاضر بود، همیشه بین مردم بود، بدون هیچ واسطه ای با مردم ارتباط داشت، سخنان زیبا و تاثیرگذارش، مردم رو آرام می
  کرد، سخنور بود و صدای زیبا داشت، صمیمی بود و خودمانی…. قتل؟؟؟؟!!!! اون هم شب بیست و سوم ماه رمضان؟؟؟!!!! اون هم بعد از مراسم احیا؟؟؟!!!!
  خدایا، چطور ممکنه که بنده ای از لحاظ شخصیتی اینقدر نزول کنه که پست ترین کار دنیا رو در عزیزترین شب سال انجام بده؟؟؟؟!!!! تازه دارم می فهمم که چرا همیشه دعا میکنیم که (خدایا یک لحظه ما رو به خودمون وامگذار).
  چطور تونستی؟؟!! همسری رو بیوه کردی، فرزندانی را یتیم و شهری را داغدار…..خدایا به خودت پناه می برم از وسوسه های شیطان…. خدایا، اگر من و امثال من، روزی بخواهیم با طغیان نفس سرکش، به کسی یا جامعه ای آسیب بزنیم، هرگز لحظه ای به ما مهلت نده، آمین یا رب العالمین.
  چقدر سخته که مردم این شهر از نماز عید فطر اون عزیز، محروم باشن. چقدر سخته که مردم، جای خالی او رو در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان، امام حسین (ع) حس کنن….میگن تقدیر یکسال انسان در شب قدر رقم میخوره، به راستی، در میان ناله های شب قدر، از خداوند چه خواستی که در همان شب قدر، شهادت را برابت مقدر کرد؟؟؟ اینقدر نزد خداوند عزیز بودی که خداوند این دنیا را برایت لایق نمی دانست.
  انشاالله که روح این روحانی بصیر، پاک سرشت و مردمی، با امام مظلوممان، حضرت علی (ع) همنشین باشد. رحمت و غفران الهی نثار روح این انسان ایثارگر، شجاع و غیور…. روحش شاد و یادش گرامی باد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.