امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۱۰-۱۳

تولد بازیگر کازرونی کنار همسرش + عکس

بازیگر نقش ارباب در سریال پس از باران و یعقوب نبی (ع) در سریال یوسف پیامبر وارد سن ۶۵ سالگی شد و تولدش را در کنار همسرش مهوش صبرکن جشن گرفت.

کازرون نگاه؛ محمود پاک نیت را همه ما با سریال های تلویزیونی اش می شناسیم و همیشه از او به عنوان یکی از چهره های به یادماندنی سینما و تلویزیون یاد میکنیم. بازیگر نقش ارباب در سریال پس از باران و یعقوب نبی (ع) در سریال یوسف پیامبر وارد سن ۶۵ سالگی شد و تولدش را در کنار همسرش مهوش صبرکن جشن گرفت.

محمود پاک نیت ۶۵ ساله شد

محمود پاک نیت بازیگر نقش های تاریخی تلویزیون دهم دی ماه ۹۶ وارد سن ۶۵ سالگی شد و جشن تولدش را در کنار همسرش جشن گرفت.

 محمود پاک نیت در کنار همسرش

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن

محمود پاک نیت در دهم دی ماه ۱۳۳۱ در کازرون به دنیا آمد و از سال ۱۳۴۸ در زمینهٔ تئاتر شروع به کار کرد و از سال ۱۳۶۷ به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون پرداخت و موفق به اخذ درجهٔ یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید.

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت در نمایی از سریال پس از باران

محمود پاک نیت با بازی در سریال روزی روزگاری به خوبی دیده شد و به شهرت زیادی دست یافت و در ادامه سریال پس از باران نقطه ای برای آغاز این شهرت بود.

محمود پاک نیت در کنار همسرش

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن

مهوش صبرکن همسر محمود پاک نیت است و از این زوج سینمایی میتوان به عنوان وفادارترین زوج دنیای هنر یاد کرد.

محمود پاک نیت در یک گفتگو درباره ماجرای آشنایی و ازدواجشان گفت :سال ۵۶ در تئاتری به نام شاتره با خانمم آشنا شدم، شاتره گیاهی است که برای بیماران گرمازده بسیار مفید است و دمای بدن آنها را پایین می آورد من و همسرم آنجا با هم، همبازی بودیم من نقش پسر کارگر را بازی می کردم و همسرم نقش شازده خانم رو … تو همون تئاتر بود که یک دل، نه صددل عاشق ایشان شدم و بعد از دوسال هم ایشان جواب مثبت به ما دادند و ما زندگی مشترک مان را شروع کردیم.

شهریور سال۱۳۵۸ جشن عروسی مان را در خانه فرهنگ شماره یک شیراز برگزار کردیم ، بچه های تئاتر همه دعوت بودند. مراسم خوبی برگزار شد و همه بچه های تئاتر کمکمان کردند. مراسم عقدمان را در منزل مادر همسرم برپا کردیم و همان شب هم عروسی مان را گرفتیم.

محمود پاک نیت در کنار همسرش

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن

 

محمود پاک نیت و مهوش صبر کن، از جمله زوج های هنری هستند که وفاداریشان زبانزد است . این زوج صاحب دو فرزند پسر به نام های مسعود که متولد ۱۳۶۰ است و مهرداد که در سال ۱۳۶۳ به دنیا آمده است، هستند.

محمود پاک نیت در کنار همسرش

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن

این زوج هنرمند در چند سریال با هم همبازی بودند که از جمله مهم ترین آنها میتوان به سریال پس از باران و یوسف پیامبر اشاره کرد.

محمود پاک نیت در کنار همسرش

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن در برنامه دورهمی

 

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت در نمایی از سریال خانه ای در تاریکی

 

مهوش صبرکن

کتایون ریاحی و مهوش صبرکن در سریال پس از باران

منبع:نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.