امروز:چهارشنبه, ۲۲ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۹-۰۲

توقف تريلر حامل لوازم التحرير و اسباب بازي قاچاق در كازرون

سردارگودرزي: ماموران موفق شدند در بازرسي از اين خودرو، ۵۸۳ كارتن انواع لوازم التحریر و اسباب بازی قاچاق و فاقد مدارك قانوني كشف كنند.

توقف تريلر حامل لوازم التحرير و اسباب بازي قاچاق در كازرون؛

به گزارش كازرون نگاه، فرمانده انتظامي استان از توقيف يك دستگاه تريلر و كشف ۵۸۳ كارتن انواع لوازم التحریر و اسباب بازی قاچاق به ارزش ۱۵ ميليارد و ۴۰ ميليون ريال در شهرستان كازرون خبر داد.

سردار “احمد علي گودرزي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت:ماموران پليس آگاهي شهرستان كازرون هنگام كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه تريلر مشکوک و آن را براي بررسي بيشتر متوقف کردند.

وي افزود: ماموران موفق شدند در بازرسي از اين خودرو، ۵۸۳ كارتن انواع لوازم التحریر و اسباب بازی قاچاق و فاقد مدارك قانوني كشف كنند.
فرمانده انتظامي استان با بيان اين كه ارزش ريالي اين محموله قاچاق برابر نظر كارشناسان، ۱۵ ميليارد و ۴۰ ميليون ريال برآورد شده است ، اظهار كرد: پس از تشكيل پرونده متهم براي انجام مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد.
سردار گودرزي خاطر نشان كرد: براي مقابله با پديده قاچاق، شهروندان و مسئولان بايد با تمام وجود در صحنه حاضر شده و فضاي موجود را براي قاچاقچيان و سودجويان ناامن كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.