امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۶-۰۶

مدیر آموزش و پرورش کازرون؛

تهیه لباس فرم دانش آموزان از مراکز دلخواه خانواده

خانواده هایی که تمایل ندارند از تولیدی که مدرسه معرفی کرده، لباس فرم بخرند می توانند آن را از هر فروشگاهی که تمایل دارند تهیه کنند

خانواده ها می توانند به صورت دلخواه لباس فرم دانش آموزان خود را از هر کجا تهیه کنند

مدیر آموزش و پرورش کازرون گفت: خانواده ها می توانند به صورت دلخواه لباس فرم دانش آموزان خود را از هر کجا تهیه کنند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، عباسی در رابطه با فرم مدارس اظهار داشت: تهیه لباس فرم مدارس طی سال های اخیر با هدف همسان سازی پوشش در مدارس و کاهش فاصله طبقاتی انجام، که خوشبختانه با استقبال عمده اولیا دانش آموزان مواجه شده است.
مدیر آموزش و پرورش کازرون گفت: این اداره در تهیه لباس فرم مدارس بر استفاده از رنگ های شاد با هدف تقویت روحیه نشاط و شادابی دانش آموزان تاکید دارد.
وی ادامه داد: لباس فرم در ثبات روحی دانش آموزان نظم و قانون پذیری آنان، کاهش خشونت ها، رعایت عدالت اجتماعی، جلوگیری از مد گرایی در مدارس و همچنین در روند تربیت اجتماعی دانش آموزان تاثیر بسزایی دارد.
عباسی افزود: لباس برای تکریم دانش آموز است و باید دانش آموز در این لباس احساس کرامت کند و باید در حد و شان دانش آموز و آموزش و پرورش تهیه و دوخت گردد و لباس فرم شناسنامه تربیتی هر مدرسه است پس باید هم مدیران و هم تولید کنندگان به این مهم توجه کنند.
عباسی افزود: به منظور رعایت حال خانواده ها و این که لباس فرم با قیمت مناسبی به دست خانواده ها برسد مدیران مدارس در جلسه ای با نماینده انجمن اولیا و مربیان مدرسه در این رابطه تصمیم می گیرند و با تولیدی ها قرارداد می بندند.
مدیر آموزش و پرورش کازرون تصریح کرد: خانواده هایی که تمایل ندارند از تولیدی که مدرسه معرفی کرده، لباس فرم بخرند می توانند آن را از هر فروشگاهی که تمایل دارند تهیه کنند و اگر شکایتی هم در زمینه لباس فرم و مسائل پیرامون آن دارند می توانند به واحد ارزیابی و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش مراجعه کنند.

 

تهیه خبر: ایمان مرتجز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.