امروز:جمعه, ۱۷ مرداد
تاریخ انتشار:2017-04-24

در دیدار با امام جمعه کازرون صورت گرفت؛

تقدیر از فعالان نوروزی در هلال احمر کازرون

طی دیداری امام جمعه کازرون از اعضای جمعیت هلال احمر کازرون که در طرح های نوروزی این جمعیت فعال بوده اند، تقدیر کرد

حجه الاسلام خرسند، امام جمعه کازرون دردیدار با اعضای جمعیت هلال احمرکازرون که درطرح های نوروزی این جمعیت فعال بوده اند ، ضمن تقدیر از زحمات ایشان ، اظهار کرد: یکی از نهادهایی که خدمت مقدسی دارد،جمعیت هلال احمر است. خدمت داوطلبانه اقشار مختلف دراین نهاد کار مقدسی است و سرمایه اصلی  و مهم جمعیت هلال احمر نیز داوطلبان این سازمان می باشد.

وی درادامه افزود : اقشار مختلف مردم با افتخار لباس منقش به آرم جمعیت هلال احمر را به تن می کنند و به مردم خدمت می کنند که خدمت این عزیزان درایام نوروز ۹۶ نمود روشن تری داشت.

امام جمعه کازرون دربخش دیگری از سخنان خود گفت : خدمت داوطلبانه شما به مردم درایام نوروز ، خدمت ارزشمندی است که به نوبه خود از تک تک شما تقدیر می نمایم . ایشان با اشاره به حادثه خیزی کشور ، به لزوم توجه به آموزش های مستمر تاکید کرد وافزود : باید با استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه ، دانشگاه ها، مدارس ، مساجد و هیات مذهبی ، آموزشهای امدادی را به اقشار مختلف مردم ارائه بدهیم وتلفات ناشی از حوداث را کاهش دهیم .

درادامه این دیدار صمیمی، از تعداد ۴۸ نفر  از نجاتگران و اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کازرون که در طرح های امداد نوروزی و ایمنی وسلامت مسافران نوروزی ۹۶ فعالیت داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایا ، تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.