امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2018-05-05

ماحصل سفراستانداردولت تدبیروامید به کازرون:

تشکیل شهرستان جدید با اصلاحات جدید/پیگیری فرمانداری ویژه!/ قول راه اندازی پروژه های عمرانی/ بازدید از برخی مراکز

انتقادات و خواسته های مردم شریف کازرون را با مسئولان دولت، در میان گذاشته و خواهان بازگرداندن طرح و انجام اصلاحات لازم در آن شده ام.

به گزارش کازرون نگاه، بنا به خبری که اداره کل روابط عمومی استانداری فارس از سفر مهندس تبادار به کازرون در پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس درج نموده اند، میتوان نتیجه گرفت که ماحصل سفر استاندارفارس به کازرون: ۱- بازدید از برخی مراکز، ۲- قول به راه اندازی پروژه های عمرانی، ۳- پیگیری فرمانداری ویژه و ۴- اصلاحات در طرح شهرستان جدید میباشد. ایشان در صحبت های خود فرموده اند که پیگیری کرده ام و خواهان عودت طرح و بررسی مجدد و اصلاحات  آن شده ام. نه مخالفت با اصل طرح، و این نشان دهنده این است که دولت تدبیر و امید خواهان ایجاد شهرستان جدید میباشد. البته با اصلاحات جدید در طرح پیرامون مرزهای دو شهرستان

خبر اداره کل:

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس مهندس اسماعیل تبادار در دیدار با مردم کازرون؛ با تقدیر از مردم فهیم کازرون که با حفظ آرامش در اجتماعاتی که بر پا کرده اند خواسته های خود را به گوش مسئولان استان رساندند، تاکید کرد: به عنوان نماینده شما و نماینده عالی دولت در استان فارس صدای خواسته ها و اعتراضات مردم شهرستان کازرون را شنیدم و به رغم اینکه پیش از اعتراضات نیز روند جدا شدن شهرستانی جدید از کازرون را با دقت پیگیری می کردم، انتقادات و خواسته های مردم شریف کازرون را با مسئولان دولت، دفتر جناب آقای دکتر جهانگیری، وزیر کشور و دیگر مسئولان در میان گذاشته و خواهان بازگرداندن طرح و انجام اصلاحات لازم در آن شدم.

وی ضمن ابراز خرسندی از آشنایی دیرین خود با دیار کازرون و مردم فهیم و با متانت این سرزمین، تاکید کرد: تجربه نشان داده است رونق هر دیاری در آرامش و وحدت و همدلی مردم این دیار شکل می گیرد.

مهندس تبادار با بیان اینکه به عنوان استاندار فارس رونق، توسعه و عمران و آبادی همه نقاط فارس را مد نظر قرار داده است، بر لزوم راه اندازی و توسعه منطقه ویژه کازرون تاکید کرد: به لحاظ ظرفیت های متعدد این شهرستان و همچنین نزدیکی آن به دریا این منطقه ویژه می تواند فرصتی مغتنم برای استان فارس باشد.

وی همچنین از پیگیری مصرانه برای ارتقا فرمانداری شهرستان کازرون به فرمانداری ویژه خبر داد و افزود: این موضوع مهم بر اساس درخواست های مردم شهرستان کازرون تا مراحل نهایی با دقت دنبال خواهد شد.

مهندس تبادار  در ادامه با اشاره به سابقه مردم دیار کهن کازرون در دینداری و مبارزات انقلابی، خاطرنشان کرد: مردم کازرون در پیشتازان برآفراشتن پرچم مبارزه با رژیم ستم شاهی بوده اند و هراسی که رژیم از غیرت زنان و مردان کازرون داشت سبب شد نخستین حکومت نظامی استان در این دیار برقرار شود.

استاندار فارس با ابراز خرسندی از حضور در میان مردم فهیم، با درایت و متانت و صمیمی شهرستان کازرون، این شهرستان را دروازه غربی استان فارس دانست و تاکید کرد: در گذشته ای که چندان دور نیست مسیر کازرون مسیر ترانزیتی جنوب به استان فارس و مرکز کشور بوده و احیا این مسیر یکی از مهمترین اقداماتی است که در راستای توجه به شهرستان کازرون باید به آن پرداخته شود.

وی با اشاره به توجه ویژه مدیریت ارشد استان فارس به احیا مسیرها و راه ها در شهرستان کازرون از پیشرفت تونل محرم در چند ماه گذشته خبر داد و تاکید کرد این تونل باید به زودی ساخته شده و گذرگاه جنوب به شهرستان کازرون را تکمیل کند.

وی همچنین از وجود پروژه هایی به ارزش بیش از هزار میلیارد تومان  در شهرستان کازرون خبر داد و افزود: کارگروهی برای بررسی روند توسعه این پروژه ها تشکیل شده و وضعیت پیشرفت هر یک از آنها تا زمان تکمیل به دقت بررسی خواهد شد.
استاندار فارس همچنین طی سفر یکروزه خود به شهرستان کازرون از بیمارستان در حال ساخت ۲۰۶تختخوابی پردیس ـ ورزشگاه فرهنگیان ـ کتابخانه مرکزی ـ طرح تصفیه خانه فاضلاب ـ بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام علی ـ مجموعه گردشگری بوم گردی این شهرستان بازدید کرد.
وی همچنین ضمن بازدید از بیمارستان در حال ساخت شهر قائمیه در جمع مردم این شهر حضور یافت بر توسعه زیر ساخت ها و رونق اقتصادی قائمیه تاکید کرد.

          
منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

4 پاسخ به “تشکیل شهرستان جدید با اصلاحات جدید/پیگیری فرمانداری ویژه!/ قول راه اندازی پروژه های عمرانی/ بازدید از برخی مراکز”

 1. \ گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟

 2. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت
  به این خوبی سپاسگزارم

 3. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام میشه لینک داخل مطلبو چک
  کنید.برای من مشکل داشت.ممنون

 4. Thumb up 0 Thumb down 0

  خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.