امروز:چهارشنبه, ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار:2015-12-26

تجلیل ازابراهیم برزه خیر برتر جمعیت هلال احمر استان فارس

در این آئین لوح تقدیر دکتر سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر به ابراهیم برزه خیر کازرونی که هزینه های کامل احداث پایگاه امداد و نجات بین شهری کمارج در محور مواصلاتی کازرون – بوشهر و تامین یکدستگاه آمبولانس این پایگاه را به ارزش مجموع یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تقبل نموده است، تقدیم شد.

تجلیل از خیر برتر جمعیت هلال احمر فارس در هشتمین آئین نکوداشت خدمات داوطلبانه
                                                                                                                                                                                                             
  در هشتمین آئین نکوداشت خدمات داوطلبانه که با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، رئیس جمعیت هلال احمر و جمعی از مقامات این جمعیت، هنرمندان و ورزشکاران در تالار اندیشه حوزه هنری تهران برگزار شد، از ابراهیم برزه خیر برتر جمعیت هلال احمر استان فارس تجلیل شد.
به گزارش کازرون نگاه، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ در این آئین لوح تقدیر دکتر سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر به ابراهیم برزه خیر کازرونی که هزینه های کامل احداث پایگاه امداد و نجات بین شهری کمارج در محور مواصلاتی کازرون – بوشهر و تامین یکدستگاه آمبولانس این پایگاه را به ارزش مجموع یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تقبل نموده است، تقدیم شد.
در قسمتی از این لوح تقدیر آمده است:
«روز جهانی داوطلب مصادف با ۱۴ آذر (۵ دسامبر) سال ۱۳۹۴ فرصتی را فراهم نمود تا گوشه ای از کوشش های فراگیر و همه جانبه شما را که نشأت گرفته از افکار و اعمال متعالی و خیرخواهانه حضرتعالی و نماد افتخار و مباهات این نهاد مردمی در عرصه های ملی و بین المللی می باشد را ارج نهیم.»
فرح ناز رافع رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز در این آئین در سخنانی، گفت: برگزاری هشتمین آئین نکوداشت خدمات داوطلبانه فرصتی را برای ایجاد بستر و زیرساختی مناسب در راستای اشاعه فرهنگ داوطلب محوری در فعالیت های جمعیت و برگزاری طرح باران مهربانی فراهم آورد.
یادآور می شود آئین کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات بین شهری کمارج ، همزمان با برگزاری شورای مدیران جمعیت هلال احمر فارس به میزبانی کازرون در روز ۷ آبان ماه سال جاری ، در محور کازرون – بوشهر برگزار شد.
زمین این پایگاه به مساحت ۵ هزار متر مربع به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون تومان توسط حاج جهانپور مرادی دیگر خیر کازرونی به جمعیت هلال احمر اهداء شده است.

یک پاسخ به “تجلیل ازابراهیم برزه خیر برتر جمعیت هلال احمر استان فارس”

  1. عبداله گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    افتخاری دیگر برای کازرون و خیر نیکوکار حاج برزه خدا قوت انشااله عاقبت به خیری گوارای وجودش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.