امروز:یکشنبه, ۳۰ تیر
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۱۲-۱۸

تا سه نشه، بازی نشه/ منتظر پیشنهاد سوم جریان فرهیخته و هفته‌نامه‌شان هستیم!

تا سه نشه، بازی نشه/ منتظر پیشنهاد سوم جریان فرهیخته و هفته‌نامه‌شان هستیم!

تا سه نشه، بازی نشه

کازرون نگاه| فراموش نمی‌کنیم که در سال ۹۴ و انتخابات مجلس شورای اسلامی، یکی از هفته‌نامه های وزین کازرون که بلندگوی جریان اصلاح‌طلب شهرستان است، بدون توجه به سابقه کاندیدا و فایده‌اش برای مردم، از نماینده کنونی حمایت فراوان کرد و با انتخاب وی ذوق مرگ شده بود و زنده باد زنده باد سر می‌داد که فردی با خط فکری سیاسی‌شان انتخاب شده است و حسابی از وی طرفداری می‌کرد.
اما پس از مدتی که اتفاقات تقسیمات کشوری شروع شد، همین هفته نامه که روزی از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجید، علیه فرد مورد حمایتش یقه پاره می‌کرد و پیراهن عثمان را بر چوب می‌آویخت و انگار نه انگار روزی برای پیروزی این فرد و تغییر نظر مردم چه کارها که نمی‌کردند.

اما سال ۹۶ شد؛ این جریان سیاسی و هفته نامه سیاست‌باز دوباره فردی را مورد حمایت قرار داد و آن کسی نبود جز دکتر حسن روحانی محترم عزیزدل برادر! فراموش نمی‌کنیم که آن روزها نیز در حمایت از ایشان و تخریب دیگران، چه یقه ها که پاره و چه دهان‌ها که دوخته نشد!
اما امروز از دیدن گوشت کیلویی ۱۱۰ هزار تومان و دلار خیلی‌هزارتومان لذت می‌بریم که اینچنین جریان و هفته‌نامه‌هایی برای ما گزینه انتخابات مشخص می‌کنند و کیف ارزانی و رفاه در جامعه را می‌بریم.

نکته جالب ماجرا وقتی است که دوستی با این همه سیاست‌زدگی و دید جناحی نسبت به پیشرفت شهرستان و مملکت، جشن تولد دیگران را محکوم به انتخاباتی بودن می‌کند! و همچنان این بزرگواران با وجود سابقه درخشان(!) در انتخاب افراد، دست از زنده‌باد و مرده‌باد برنداشته و باز هم دست به تایید و رد افراد می‌زنند و مدعی هستند!

لازم است که ضمن تشکر از این هفته‌نامه و جناح خوش‌فکر بخاطر اینهمه انتخاب‌های شاذ؛ پس از حمایت از نماینده کنونی کازرون در مجلس و رییس جمهور کنونی کشور، بگوییم که تا سه نشه، بازی نشه؛ باز هم نظر بده و برای ما بگو چه کسی را انتخاب کنیم، که بدجور از انتخاب‌های قبلی‌ شما و نتیجه‌شان ذوق می‌کنیم و در آسایش به سر می‌بریم، عزیز دل برادر!

تا سه نشه، بازی نشه/ اطلاح طلبان انتخابات کازرون حسین رضازاده حسن روحانی

تا سه نشه، بازی نشه

2 پاسخ به “تا سه نشه، بازی نشه/ منتظر پیشنهاد سوم جریان فرهیخته و هفته‌نامه‌شان هستیم!”

 1. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام
  احسنت به این قلم زیبا

 2. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  همه چیز رو قاطی نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.