امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2018-04-12

بیمارستان صحرایی در بخش جره و بالاده

مسوول بسیج سازندگی استان فارس از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در بخش جره و بالاده کازرون، با هدف کمک به بهداشت و درمان خبرداد.

به گزارش کازرون نگاه، عبدالحمید اسماعیلی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به استقرار بیمارستان صحرایی در بخش جره‌وبالاده شهرستان کازرون اظهار داشت: اولین بیمارستان صحرایی در این شهرستان با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان به مدت سه روز با هدف کمک به بهداشت و درمان مردم با همه امکانات از ۱۲ اردیبهشت ۹۷ در بخش محروم جره وبالاده شهرستان کازرون مستقر می‌شود.

  وی بابیان اینکه این بیمارستان که به‌صورت رایگان بیماران را ویزیت می‌کند ۱۰۰ پزشک متخصص و جراح دارد گفت: اگر کسی نیاز به عمل جراحی داشت، پزشکان  حاضر در محل اقدام به انجام این کار می‌کنند.

 مسوول بسیج سازندگی استان فارس افزود: گروهی از متخصصان یک هفته قبل از استقرار این بیمارستان صحرایی با حضور در روستاهای بخش بخش جره‌وبالاده از مردم تست‌های غربالگری در تمام زمینه‌های تخصصی انجام می‌دهند.

ابراهیم استوار مینمدی سرپرست فرمانداری کازرون نیز با بیان اینکه بخش محروم جره‌وبالاده شهرستان کازرون آماده هرگونه همکاری در جهت این حرکت بهداشتی است، گفت: افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) و افراد کم‌درآمد گروه‌های هدف اول اجرای این طرح هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.