امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2016-04-19

فرمانداری شهرستان کازرون خبرداد؛

بیش از ۲ میلیون مسافر نوروزی از جاذبه های تاریخی کازرون دیدن کردند

بیش از ۲ میلیون مسافر نوروزی از جاذبه های تاریخی کازرون دیدن کردند ،این تعداد مسافر و گردشگر در مقایسه با سال ۹۴ حاکی از ۱۵درصد افزایش است.

به گزارش کازرون نگاه ، فرمانداری شهرستان کازرون خبرداد: بیش از ۲ میلیون مسافر نوروزی از جاذبه های تاریخی کازرون دیدن کردند ،این تعداد مسافر و گردشگر در مقایسه با سال ۹۴ حاکی از ۱۵درصد افزایش است.
IMG_9478حمید رضا گرامی گفت: در مدت یاد شده ۱۱۲هزار نفر از مسافران نوروزی در حدود ۶۰۰ کلاس درس و تعداد زیادی چادر که در نقاط مختلف این شهرستان در نظر گرفته شده بود اسکان داده شدند.
فرماندار کازرون بیان کرد: همچنین در تعطیلات نوروز، اداره ها و نهادهای مختلف این شهرستان از جمله شهرداری، هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی و پلیس راه با آمادگی کامل به مسافران خدمات رسانی کردند.
گرامی ادامه داد: باتوجه به وضعیت آب و هوایی خوب شهرستان کازرون و همچنین قرار گرفتن این شهرستان در مسیر استان های بوشهر و خوزستان، همه ساله مسافران بسیاری در ایام نوروز به شهرستان کازرون سفر می کنند.
مجموعه تاریخی بیشابور، نقوش برجسته تک چوگان، تفرجگاه سرآب اردشیر، تالاب پریشان، دشت برم، امامزاده سیدحسین (ع)از نوادگان امام سجاد (ع)، از جمله جاذبه های تاریخی، طبیعی و مذهبی شهرستان کازرون به شمار می آید.

 

بیش از ۲ میلیون مسافر نوروزی از جاذبه های تاریخی کازرون دیدن کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.