امروز:جمعه, ۲۴ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۵-۰۴-۰۴

حوادث ؛

مجموعه تاریخی بیشاپور در میان شعله های آتش

از ساعاتی پیش مجموعه تاریخی بیشاپور دچار آتش سوزی گردیده است. حضور نیروهای مردمی جهت اطفاء حریق تنها بخش کوچکی از حریق را کنترل نموده است .

به گزارش کازرون نگاه ، از ساعاتی پیش مجموعه تاریخی بیشاپور دچار آتش سوزی گردیده است.  حضور نیروهای مردمی جهت اطفاء حریق تنها بخش کوچکی از حریق را کنترل نموده است .از ساعاتی پیش مجموعه تاریخی بیشاپور دچار آتش سوزی گردیده است.  حضور نیروهای مردمی جهت اطفاء حریق تنها بخش کوچکی از 

آتش به سرعت به سایر نقاط منطقه تاریخی که دارای پوشش گیاهی خشک است سرایت می کند و هنوز تیم های آتش نشانی  و نهادهای مسئول  وارد عمل نشده اند .

گروههای مردمی حاضر در صحنه از مسئولین درخواست کمک رسانی نموده اند و تعدادی خودروی آتش نشانی در حال عزیمت به سمت محل آتش سوزی هستند .

طبق گفته یکی از حاضرین در محل ،حتی درصورت حضور اکیپ آتش نشانی برای اطفاء حریق ، این نیرو کفایت نمی کند و باید از نیروهای بیشتر و تجهیزات و ماشین آلات سایر نهادها و ارگانها استفاده کرد . یکی حاضرین در مجموعه امامزاده سیدحسین اظهار داشت که مسئولین میراث فرهنگی از طریق بلندگو ها  این مکان درخواست نیروهای کمکی مردمی  برای خاموش کردن آتش کرده است.مجموعه امامزاده سیدحسین اظهار داشت که مسئولین میراث فرهنگی از طریق بلندگو ها  این مکان درخواست

خبر های تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.

 

 

photo_2016-06-24_21-25-24

photo_2016-06-24_21-25-35

photo_2016-06-24_22-08-21مجموعه تاریخی بیشاپور در میان شعله های آتشphoto_2016-06-24_22-08-09

2 پاسخ به “مجموعه تاریخی بیشاپور در میان شعله های آتش”

  1. مهدی گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    واقعا که …توریست ها از اون سر دنیا می آیند تا این مجموعه را ببینند بعد ما اینطوری ازشون مراقبت میکنیم!!مسئولین متشکریم

  2. خارج گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    واقا که واقا که مگه چی جوری این آتش گرفته است حتما خوده ایرانی ها این کار را کردنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.