امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2018-05-26

در نمازجمعه امروز قائمیه قرائت شد؛

بیانیه رضازاده نماینده کازرون درباره حوادث اخیر

بیانیه‌ حسین رضازاده نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی توسط برادر یکی از شهدا در نمازجمعه قائمیه (چنارشاهیجان) قرائت شد

پیش از ظهر امروز مردم دو بخش چنار شاهیجان و کوهمره در تجمع مسالمت‌آمیزی خواستار ارتقای این دو بخش به شهرستان کوه چنار شدند که در پی این تجمع حسین رضازاده نماینده کازرون در مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از تجمع‌کنندگان خواست که مسیر مطالبات خود را از طریق قانونی پیگیری کنند.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر آنکه مردم باید مسیر مطالبات را از طریق قانونی پیگیری کنند، تصریح کرد: تخریب اموال عمومی اقدامی ضدانقلابی است و هرگونه تجمع به صلاح نبوده و موجب سوء‌استفاده می‌گردد.

حسین رضازاده نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای کوتاه که توسط برادر یکی از شهدا در نمازجمعه قائمیه (چنارشاهیجان) قرائت شد، تاکید کرد: هرکس از طرف من و بنام حمایت از من دست به اقدام خرابکارانه بزند از ما نیست.

در این بیانیه با تاکید بر آنکه مردم باید مسیر مطالبات را از طریق قانونی از مسئولین بخواهند، آمده است: من در حال پیگیری موضوع هستم. تخریب اموال عمومی اقدامی ضدانقلابی است و هرگونه تجمع به صلاح نبوده و موجب سوء‌استفاده می‌گردد.
همچنین در این بیانیه آمده است: از همه شهروندان تقاضا دارم با حفظ آرامش اجازه سوء‌استفاده را به هیچ احدی ندهید و در شرایط کنونی مواظب نفوذ افراد غیرمسئول و فرصت‌طلب باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.