امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۶-۱۵

روابط عمومی مدیریت توزیع برق کازرون خبر داد:

بهره برداری از طرح های برق‌رسانی و روشنایی معابر کازرون با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال

مقارن با هفته دولت و اعیاد سعید قربان و غدیر خم طرح های بزرگ برق رسانی با اعتباری قریب بر ۳۷ میلیارد ریال ، افتتاح و تقدیم مردم شریف شهرستان کازرون گردید.

بهره برداری از طرح های برقرسانی و روشنایی معابر شهرستان کازرون با اعتباری قریب بر ۳۷ میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی برق کازرون مقارن با هفته دولت و اعیاد سعید قربان و غدیر خم طرح های بزرگ برق رسانی با اعتباری قریب بر ۳۷ میلیارد ریال ، افتتاح و تقدیم مردم شریف شهرستان کازرون گردید.
به گزارش این روابط عمومی؛ با عنایت به گستردگی منطقه عملیاتی مدیریت توزیع برق شهرستان کازرون و تنوع جغرافیایی و اقلیمی شهرستان ، در راستای تکمیل زیر ساخت های صنعت برق کازرون با مشورت و همفکری فرماندار و بخشداران محترم شهرستان کازرون ، نیازهای فعلی و آتی برق شهرستان ، شناسایی و پس از تهیه طرح ها و رایزنی های متعدد با شرکت توزیع نیروی برق استان فارس و مساعدت کم نظیر مدیرعامل محترم اعتبارات مورد نیاز طرح ها تامین و بلافاصله به مرحله اجرا رسید .
مدیر توزیع برق شهرستان کازرون با اشاره به اهمیت تامین برق مطمئن و پایدار در تامین رفاه ، امنیت ،آسایش و رضایتمندی شهروندان و توسعه همه جانبه شهرستان افزود : مجموعه برق شهرستان کازرون با بهره گیری از نیروهای جوان ، متخصص و بومی و با ترسیم نیازهای ۲۰ سال آینده شهرستان کازرون اقدام به طراحی ، برنامه ریزی و توسعه شبکه ها و زیر ساخت های صنعت برق شهرستان کازرون نموده و همزمان با فعالیت های جاری خود از قبیل رفع خاموشی ها ، تعمیرات و نگهداری شبکه های موجود ، واگذاری انشعابات جدید و … فارغ از هرگونه نگاه جزیره ای ، سمت و سوی اقدامات و برنامه ریزی ها ی خود را آینده و توسعه این شهرستان قرار داده است.
این مقام مسئول افزود : یکی از مهمترین طرح ها و اولویت هایی که از ابتدای سال ۹۶ عملیات اجرایی آن آغاز و با همت پرسنل و پیمانکاران بومی ، قبل از هفته دولت به بهره برداری رسید ، فیدرهای ۲ مداره بهجت العلما و علامه دوانی بود که با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال ضمن برطرف نمودن افت ولتاژ مناطق شمالی کازرون ( خیابانهای شهیدان باهنر، رجایی، حمیدی و کوهنورد- بهارآزادی، قدمگاه و … ) کمک شایانی نیز به تامین برق کشاورزی و صنعتی شمال شهر کازرون و نیازهای ۱۵ تا ۲۰ سال آینده می نماید.
وی با اشاره به توسعه شهر و شهرک های کازرون و نواحی افزود : از دیگر اولویت های این مدیریت تامین روشنایی شهرک ها و بلوارهای جدیدالاحداث می باشد که بحمداله با همکاری و هماهنگی لازم با شهرداری کازرون و قائمیه بیش از ۳۲۰۰ متر شبکه روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال از ابتدای سال ۹۶ آغاز و به بهره برداری رسیده است.
وی تاکید کرد در راستای هماهنگی با برنامه توسعه و چشم انداز ۲۰ ساله شهرستان کازرون از همان روزهای ابتدای سال ۹۶ عملیات مالی و اجرایی نصب و راه اندازی ۱۱ دستگاه ترانسفورماتور توسعه شهری و ۱۲ دستگاه سکسیونر با اعتباری بیش از ۶ میلیارد ریال آغاز و پیش از هفته دولت به شبکه برق شهرستان کازرون اضافه شد.
ایشان افزایش قدرت ترانسفورماتورهای عمومی را یکی از ملموس ترین خدمات برق کازرون عنوان و تصریح کرد : با بازدید و بررسی های میدانی کلیه خطوط و شبکه های شهری و روستایی ، بیش از ۵۴ دستگاه ترانسفورماتور در جای جای شهرستان شناسایی و پس از مساعدت و موافقت مدیر عامل محترم شرکت توزیع نیروی برق استان فارس و همکاری معاونت محترم بهره برداری و دیسپاچینگ استان ، جهت تامین برق مطمئن و پایدار و جلوگیری از خاموشی های ناخواسته ترانسفورماتورهای مذکور با اعتباری بالغ بر ۳/۱۱ میلیارد ریال ، افزایش قدرت داده شد .
حمید فیاض با اشاره به افزایش مصرف برق در شهرستان کازرون و استفاده روزافزون شهروندان از کولرهای گازی ، در راستای رفع افت ولتاژ جهت جلوگیری از خاموشی های احتمالی، ۲۴ دستگاه ترانسفورماتور با اعتباری قریب بر ۷ میلیارد ریال تامین و در مناطق مستعد افت ولتاژ نصب و به بهره برداری رسید که طی ماههای آینده، سایر پروژه های در دست اقدام رفع ولتاژ شهرستان به اتمام خواهد رسید.
مدیر برق کازرون در پایان ضمن تشکر از مساعدت مدیرعامل محترم و معاونت های شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در درک نیازها و اولویت های شهرستان کازرون ، تاکید کرد خدمات عنوان شده گوشه ای ناچیز از فعالیت های مستمر و روزانه مدیریت توزیع برق شهرستان کازرون و کارکنان توانمند آن می باشد. وی موفقیت های مدیریت برق کازرون در تمامی بخش های فنی ، مالی ، خدمات مشترکین ، طراحی ، نظارت ، ایمنی و آموزش را مدیون تعهد کارکنان برق شهرستان کازرون و هماهنگی بالای مسئولین شهرستان دانسته و تاکید کرد: امیدواریم با تداوم این همکاری و هماهنگی و فارغ از نگاه های جزیره ای و سیاسی به مسائل و مشکلات شهرستان کازرون، آینده ای شایسته و روشن برای شهروندان رقم بزنیم.

یک پاسخ به “بهره برداری از طرح های برق‌رسانی و روشنایی معابر کازرون با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال”

  1. شهریارتقدم گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    باتشکرازجناب مهندس فیاض ونیروهای اداره برق که باتلاش شبانه روزی امسال درتابستان شاهدکمترین برق رفتگی بودیم به عنوان یک شهروندلازم ممیدانم اززحمات جنابعالی ومجموعه اداره برق شهرستان تقدیروتشکرکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.