امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-03-09

در قالب همايش طلاق در بخش چنارشاهیجان صورت گرفت؛

برگزاری همايش عوامل موثر در پيشگيري از طلاق

رئیس دادگستری بخش چنارشاهیجان: در جامعه ۲ نوع طلاق وجود دارد، یکی طلاق اجباري كه در اثر فشار اجتماعي خانواده ی يكي از زوجين و دیگری طلاق توافقي است، صورت مي گيرد. علل و آثار طلاق توافقي عبارتند از…

مجتمع خدمات بهزیستی بخش چنارشاهیجان با همكاري سرگروه اجتماع محور، اقدام به برگزاري همايشي با عنوان طلاق”عوامل موثر در پيشگيري از طلاق با حضور دالكي رياست دادگستري و دیگر مسئولین بخش چنارشاهیجان نمود.

در اين همايش محبوبه گشتاسبی مسئول مجتمع بهزيستي بخش قائمیه، به شيوع طلاق و معرفي برنامه هاي امور پيشگيري مطالبی را پرداخت.

در ادامه معصومي بخشدار ضمن تشكر از اداره بهزيستي جهت برگزاري اين همايش، گزارشي از كارنامه دولت تدبير و اميد در دوره چهار ساله گذشته ارايه و شهروندان و مسئولين را به حضور در انتخابات پيش رو دعوت نمود.

سپس دالكي ريیس دادگستري بخش، طلاق را بعنوان پراهميت ترين آسيب اجتماعي در جامعه امروزي كشور معرفي و به ۲ نوع طلاق اجباري كه در اثر فشار اجتماعي خانواده ی يكي از زوجين و طلاق توافقي صورت مي گيرد اشاره نمودند  و علل طلاق توافقي  را اعتياد، عدم شناخت پيش از ازدواج، بيكاري، چند همسري و انحراف جنسي زنان بر شمردند  و آثار سوء  طلاق را عوض شدن نگاه جامعه به مطلقين، دزدي، بزهكاري، كودكان طلاق و… عنوان و برنامه ريزي مسئولين در اين راستا را خواستار شد.

همایش طلاق- بهزیستی

روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کازرون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.