امروز:یکشنبه, ۲ اردیبهشت
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۴-۲۵

به همت شهرداری کازرون انجام می‌شود؛

برگزاری دوره های متنوع آموزشی در فرهنگسرای مردانی

ثبت نام ترم تابستانه فرهنگسرای مردانی در رشته های متنوع فرهنگی هنری از جمله روخوانی قرآن، نقاشی وخلاقیت کودکان، طراحی رنگ و روغن ، کار با چرتکه ،ملیله کاغذی، نقاشی روی چوب، نقاشی روی شیشه، خوشنویسی، کریستال بافی، چرم دوزی، درک ریتم، بازیگری و …آغازشده است.

مسئول فرهنگسرای مردانی اظهار کرد: همزمان با آغاز تعطیلات تابستانی دانش اموزان،ثبت نام ترم تابستانه فرهنگسرای مردانی در رشته های متنوع فرهنگی هنری از جمله روخوانی قرآن، نقاشی وخلاقیت کودکان، طراحی رنگ و روغن ، کار با چرتکه ،ملیله کاغذی، نقاشی روی چوب، نقاشی روی شیشه، خوشنویسی، کریستال بافی، چرم دوزی، درک ریتم، بازیگری و …آغازشده است.

وی افزود : این کلاسهای آموزشی زیر نظر گروه آزاد هنری که با فرهنگسرای مردانی هماهنگی و همکاریهای مستمری در طول سال دارند برگزارمی شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسات در طول سال در فرهنگسرا اظهار کرد: این جلسات شامل نقد فیلم، عکس، شعر، مشاوره، داستان، مثنوی خوانی و نمایشنامه خوانی می باشد که به طور مستمر در طول سال و به صورت رایگان با حضور علاقمندان و پیشکسوتان زیر نظر اساتید مجرب برگزار می گردد.

مسئول فرهنگسرای مردانی افزود: از جمله برنامه های دیگر که در طول تابستان و پاییز داریم طبق جلسات و هماهنگی های که با برخی از دوستان حامی محیط زیست داشته ایم بنا شده که برنامه ای در دریاچه پریشان با هدف تاثیر گذاری روی اذهان مردم برگزار کنیم که شهروندان مساله آب را جدی تر گرفته و نسبت به درست مصرف کردن این مایه حیات دلسوزانه تر عمل کنند.
وی در پایان افزود : شرکت در جشنواره های مختلف وهمچنین نمایشگاههایی مثل نمایشگاه عکس اشم و شب شعر خط سوم که در سال گذشته هم با افتخار برگزار شده بود از جمله برنامه های دیگری است که در مسیر پیش روی این فرهنگسرا قرار دارد.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.