امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۶-۰۴

برگزاری تحلیف پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای مرکزی

طهماسبی: شوراهای اسلامی روستا باید ازمصلحت شخصی در امورات عمومی روستا خودداری نمایند

علیناز طهماسبی بخشدار مرکزی از زحمات و تلاش های شوراهای اسلامی سابق در خدمت به مردم تقدیر کرد و گفت: انشاء الله شوراهای جدید، اقدامات شوراهای قبل را پیگیری کنند.
وی با بیان اینکه شوراها منتخبین مردم هستند، خاطرنشان کرد: آنها به عنوان منتخبین مردم، باید پاسخگوی مطالبات و انتظارات برحق مردم در ابعاد مختلف باشند.
بخشدار مرکزی افزود: توسعه عمرانی زیربنای تحقق توسعه ای اقتصادی و اجتماعی در جامعه است.
طهماسبی، رعایت قانون و اخلاق مداری را مهمترین وظیفه شوراهای اسلامی دانست و گفت: مردم با حضور حداکثری در پای صندوق های رای دین خود را به نظام اسلامی ادا کردند و انتظار می رود اعضای شوراها نیز با کار و تلاش شبانه روزی نسبت به حل مسائل و مشکلات مردم تلاش کنند.
وی گفت: بدون تردید حوزه عملکردی شوراها یک حوزه گسترده و مهم است و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و امیدوار هستیم شوراهای جدید نیز در مسیر اعتلاء و پویایی و عمران و آبادانی روستاهای شهرستان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.


بخشدارمرکزی در خصوص انتخاب دهیار و شهردار توسط شوراهاابراز داشت: لازم است شوراهای شهر و روستا در این راستا دقت و توجه لازم را به عمل آورند تا افراد شایسته، متخصص و کاردان در این حوزه به عنوان شهردار و دهیار انتخاب کنند تا بتوانند مجریان خوب و امانت‌دارانی امین برای مردم شریف استان باشند.
طهماسبی گفت: شوراهای اسلامی روستا باید ازمصلحت شخصی در امورات عمومی روستا خودداری نمایند چون شورا و مشورت جای سیاسی کاری نیست و کارها و فعالیت آنان باید جهت جلب رضایت خداوند متعال باشد.

در پایان آیین تحلیف شوراهای اسلامی روستاهای تابعه بخش مرکزی با قرائت سوگند نامه و با تقدیر از زحمات شوراهای دوره چهارم به پایان رسید.

تهیه خبر: ایمان احمدی

عکس: حمیدرضا بهمن نژاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.