امروز:دوشنبه, ۲۰ آبان
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۱-۲۶

برگزاری انتخابات الکترونیکی شوراها در کازرون + اسامی هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری

علوی، فرماندار کازرون گفت: طبق قانون انتخابات شوراها در شهرکازرون به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود. ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان عضو علی البدل هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری کازرون مشخص شدند.

فرماندار کازرون در جمع هیئت اجرایی دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت:طبق قانون انتخابات و با دستور وزیر کشور فرمانداری ها نسبت به انتخاب ۳۰ نفر از معتمدان از اقشار مختلف اقدام کردند که با یاری پروردگار این افراد در شهرستان کازرون نیز انتخاب شدند.

سید کمال علوی افزود:بحث هیئت اجرایی ریاست جمهوری کاری زمان بر است و افرادی که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند باید به این مسئله توجه کنند.

وی با برشمردن اعضای هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان گفت: فرماندار، رئیس دادگستری، دادستان و ریاست ثبت احوال اعضای اداری هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری هستند.

علوی ادامه داد:به این ترتیب ۹ نفر از معتمدان به همراه اعضای اداری هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری شهرستان را تشکیل می دهند.

این مقام مسؤول افزود:در جریان انتخابات هیچ یک از اعضای هیات اجرایی و ناظران شورای نگهبان نباید با کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها کاندیدا هستند خویشاوندی سببی و نسبی داشته باشند.

فرماندار کازرون اضافه کرد:درباره تعداد اعضا و شعب به زودی در هیات اجرایی تصمیم می گیریم و طبق قانون انتخابات شوراها در شهرکازرون به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود.

علوی همچنین گفت:یکی از وظایف هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری شهرستان این است که کلیه امور انتخابات بخش های مرکزی را نیز انجام می دهد.

وی در پایان نیز گفت:رای مردم حق الناس است و باید در انتخاب اعضا تمام تلاش خود را انجام دهیم و انتخاباتی پر شور را رقم بزنیم و این در سایه تعامل هیات اجرایی و نظارت امکان پذیر است.

در ادامه و پس از فرایند رای گیری از بین معتمدین حاضر نه نفر به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب گردیدندکه در ذیل به اسامی ذکر شده است:

۱-مجید شهیدزاده (اصلاح طلب)
۲-ابراهیم حسن زاده (اصلاح طلب)
۳-سیدعبدالحسین طبیبی (اصلاح طلب)
۴-سیدمهدی شاکری (مستقل)
۵-حسن فراست (اصلاح طلب)
۶-سیدمحمود فاطمی (اصلاح طلب)
۷-حسین صفری (اصولگرا)
۸-عبدالرسول روزبه (اصلاح طلب)
۹-محمدکاظم فاضل پور (اصولگرا)
۱۰-محسن پیران
۱۱-حاصل احمدی
۱۲-عبدالرحمن اندایشگر
۱۳-عنایت ابولحسنی
۱۴-کرامت دادآفرین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.