امروز:دوشنبه, ۵ فروردین
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۲-۲۴

بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب در کازرون

رئیس سازمان تامین اجتماعی کازرون از بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش‌حساب خبرداد و گفت: متقاضیان تا دهم تیرماه ۹۷ می‌توانند درخواست خود را به این سازمان ارائه دهند.

مهرداد منتصری در گفت‌وگو با خبرنگار کازرون نگاه،اظهارداشت: به منظور کمک به کارفرمایان خوش حساب بدهکار و با توجه به آئین‌نامه اجرایی ماده ۱۳ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در صادرات هیات وزیران بنا به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به تصویب و ابلاغ بخشودگی جرائم کرده است.

منتصری با بیان اینکه طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب با هدف حمایت از کارگران و کارفرمایان انجام شده است، بیان کرد: هدف از اجرای این طرح کمک به کارفرمایانی است که نوسانات اقتصادی و پدیده‌های طبیعی منجر به بدهی آن‌ها به سازمان تامین اجتماعی شده است.

وی افزود: کارفرمایان هرچه سریعتر در صورت داشتن بدهی به تامین اجتماعی مراجعه و در صورت مشخص شدن شرایط لازم نسبت به پرداخت اصل بدهی و استفاده از بخشودگی جرائم اقدام کنند.

رئیس تامین اجتماعی کازرون با بیان اینکه کارفرمایان دارای شرایط لازم تا دهم تیرماه ۹۷ می‌توانند درخواست خود را برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه‌ای به تامین اجتماعی ارائه دهند تا مورد بررسی قرارگیرد گفت: طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب شامل کارفرمایان کارگاه‌های معدنی، تولیدی و خدماتی، صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است.

رئیس تامین اجتماعی کازرون از همه کارفرمایان بدهکار خواست هرچه سریع‌تر به این سازمان مراجعه و پیگیری خود را به روزهای پایانی مهلت بخشودگی نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.