امروز:دوشنبه, ۵ فروردین
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۱-۲۷

سرپرست فرمانداری کازرون در جمع معترضین به تفکیک شهرستان:

بخدا قسم صدایتان را به وزارت کشور می‌رسانم/ استاندار که خوب است، وزیر را هم می‌آوریم!/ تماس استاندار فارس با جهانگیری

نه کازرونی هستم و نه اهل سایر بخش‌ها و کارم را شرافت‌مندانه انجام می‌دهم،اگر قرار بر بی‎صداقتی باشد من اولین کسی هستم که استعفا می‌دهم و به جمع مردم می‌پیوندم.

به گزارش کازرون نگاه، ابراهیم استوارمیمندی صبح امروز در جمع تجمع‌کنندگان مردم کازرون که در مخالفت با طرح تفکیک این شهرستان در میدان اصلی شهر حضور یافته بودند، با اشاره به اینکه امروز چهلمین روزی است که در خدمت مردم کازرون هستم، اظهار داشت: غیرت و همتی که امروز در کازرون به وجود آمده را به فال نیک می‌گیرم.

وی با بیان اینکه دغدغه روحانیت و امام‌جمعه این بود که صدای ما منعکس نشده و کار در خفا انجام شده است، گفت: از همان لحظه قسم جلاله خوردم که صدایتان را به آنجا که باید برسد، برسانم.

سرپرست فرمانداری کازرون با یادآوری اینکه پیرو قولی که دادیم مسوولان تقسیمات کشوری را دعوت کردم تا دیدگاه‌‌های همه را بشنوند، افزود: خودم از روز اول به تهران رفتم و پیگیر شدم و برخی روستاها نقد داشتند که صدای ما شنیده نشده و کارشناسی گزینشی شده است، اما کارشناسان آمدند و تک‌تک روستاهای دشت برم و قائمیه و نودان را رفتند.

استوارمیمندی با بیان اینکه امروز با استانداری تماس داشتم و صدای مردم را به استاندار رساندم، گفت: شخص استاندار هم با آقای جهانگیری تماس گرفته است.

وی در ادامه اضافه کرد: مسوولان تقسیمات کشوری گفته‌اند قسم می‌خوریم که تمام مسایل شهر را در دولت مطرح  کنیم و مدیرکل تقسیمات کشوری هم قسم خورده است که لبخند را بر لبان همه می‌نشاند.

سرپرست فرمانداری کازرون گفت: اگر قرار باشد بی‎صداقتی باشد من اولین کسی هستم که استعفا می‌دهم و به جمع مردم می‌پیوندم.

استوار میمندی تاکید کرد: طبق روال، طرح تفکیک شهرستان قانونی در حال پیگیری است و بنده نه کازرونی هستم و نه اهل سایر بخش‌ها؛ کارم را شرافت‌مندانه انجام می‌دهم.

وی خواستار حفظ آرامش مردم شد و اظهار داشت: اگر قرار باشد مسوولان دیگری بیایند پاسخگوی مردم باشند می‌آیند.

سرپرست فرمانداری کازرون افزود: اگر نتیجه نگرفتیم استاندار که خوب است، وزیر هم می‌آوریم. ولی باید اجازه بدهید مسائل را انتقال بدهیم و قطعاً مسائل و مباحث شما منعکس می‌شود و در اولین فرصت ممکن استاندار را دعوت می‌کنیم تا در خدمت شما باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.