امروز:دوشنبه, ۱۳ مرداد
تاریخ انتشار:2019-11-05

با حضور گسترده دانش آموزان و مسئولان شهرستان؛ زنگ استکبارستیزی در مدارس کازرون نواخته شد

زنگ ملی استکبار ستیزی در مدارس کازرون با شعار مرگ بر آمریکا نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، ۱۳ آبان یکی از روزهای مهم در تاریخ معاصر ایران است که هر ساله دانش آموزان کازرونی همانند سایر دانش آموزان کشور با فرارسیدن این روز در مراسم صبحگاهی اقدام به سردادن شعارهای انقلابی می کنند و بار دیگر با امام ، شهدا و ولایت تجدید میثاق می کنند.
بنا به این گزارش زنگ استکبارستیزی ساعت ۸ صبح روز ۱۳ آبان در دبیرستان شهید بستانپور که محل اولیه تجمع دانش آموزان و مسئولان برای حضور در راهپیمایی باشکوه این روز بود، توسط فرماندار شهرستان کازرون نواخته شد.


مدیر آموزش و پرورش کازرون در حاشیه این مراسم با اشاره به رویدادهای یوم الله ۱۳ آبان در این زمینه گفت: امروز دانش آموزان و فرهنگیان زنگ استکبار ستیزی را در مدارس این شهر به صدا درمی آورند تا بار دیگر اعلام کنند پیرو مکتب اسلام و انقلابند.


امیرحسین جمشیدی هدف از نواخته دن این زنگ در مدارس را آشنایی دانش آموزان با اهمیت روز۱۳ آبان، مفهوم استکبار، دلیل مبارزه با استکبار و نقشش بصیرت و هوشیاری در جلو گیری از اقدامات مستکبرانه و نه گفتن به تحریم های ترامپ از نگاه نسل چهارمی های انقلاب اسلامی عنوان کرد.


وی تاکید کرد: امروز صدای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در ۲۰۰ مدرسه کازرون طنین انداز شد و پرچم پرافتخار ایران اسلامی به اهتزاز درآمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.