امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-02-03

امام‌ جمعه کازرون :

اگر آمریکا بحث جنگ میکند حرفی نداریم ،ده ها هزار تابوت برای سربازانتان آماده کنید ، آن وقت می بینید که گمرک آمریکا باید جنازه وارد کند

حجت الاسلام خرسند : اگر بحث جنگ میکنید ما حرفی نداریم ،ده ها هزار تابوت برای سربازانتان آماده کنید و بعد گزینه نظامی روی میز را اجرا کنید آن وقت میبینید که گمرک امریکا باید جنازه وارد کند.

حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون در خطبه  نماز جمعه این هفته  با بیان اینکه دهه ی فجر تجّلی نصرت الهی است،اظهار کرد،این نصرت الهی درسایه ایمان،وحدت کلمه،محوریت ولایت به دست آمد وهرگاه سه نعمت ایمان،وحدت کلمه و محوریت ولایت وجود داشته باشد نصرت الهی شامل میشود.

وی بیان کرد :  تمام حوادث و فتنه ها همچوم فتنه ۸۸ را که یا عوامل خارجی یا داخلی بر سر راه این نظام به وجود آوردند با نصرت الهی درسایه ایمان بی اثر شد .

حجت الاسلام خرسند گفت : مردم گلایه مندهستند از برخی اقدامات و برخی بی توجهی ها که با کاغذ بازی ها وآزار و اذیتهایی که در سیستم اداری سه قوّه وجود دارد اگرچه این مردم علی رغم همه گلایه ها پای انقلابشان ایستاده اند و نظامشان رادوست دارند وانشا الله این را در هفته آینده در راهپیمایی شکوهمنده ۲۲بهمن نشان خواهد داد.

امام جمعه کازرون با بیان اینکه،این روز ها شاهد برخی تصمیمات ومواضع غیرعقلانی ونژاد پراستانه از سوی رئیس جمهور جدید آمریکا هستیم ، تولید سیل اعتراضات وخشم ونفرت از امریکادر سراسر عالم و درخود امریکا فرا گیر شده است اظهار داشت : امریکا نظامش فاسد است وربطی به شخص ندارد و روز به روز ماهیت ناپاکی این نظام قُلدُر ومستکبر خودش را نشان می دهد.

وی گفت: در رفتار امریکا یک شاخصه هایی وجود دارد از جمله خود رای بودن،خود برتر بینی،خود را کدخدا دانستن،حق ناپذیری که نه حرف حق را می پذیرد ونه به حق ملتها احترام می گذارد .

خرسند افزود : خصوصیات دیگر این دولت فریبکاری و رفتارمنافقانه و نژاد پرستانه استکه به همین دلیل مردم ایران اسلامی با انقلابشان با این شاخصه ها مبارزه کردند و مقابل زورگویی های و زیاده خواهی آمریکا ایستادند و در یک کار بزرگ ابهت دروغینش راشکستند و می بینیم امروز پرچم امریکا رادر خاک خودش به آتش می کشند .

امام جمعه کازرون گفت : در رابطه با مانع شدن برای ورود اتباع هفت کشوربه امریکا ، اینها سی وهشت سال میگفتند ماباملت ایران مشکل نداریم وبا دولت ایران مشکل داریم ، اما این تصمیم اخیر دولت امریکا رفتار منافقانه آنها را نشان داد وقتی پسر بچه ۵ ساله را به جرم ایرانی بودن دستگیر میکنند،ایا با این امریکا میتوان مذاکره کرد؟ بین جمهوری اسلامی و آمریکا هیچ قدر مشترکی وجود ندارد.

وی گفت : ما در دفاع آزادیم و نیرو های مسلح ما هروقت که نیاز باشد موشک آزمایش میکند واین آزمایشها روز به روز به لطف ومدد الهی بیشتر خواهد شد.

خرسند ادامه داد : رئیس جمهور آمریکا هنوز از راه نرسیده میگوید که همه گزینه های ما حتی گزینه نظامی روی میز هست و این ماهیت زور گویی شان رانشان میدهد که لازم است مسئولین دولت و امور خارجه پاسخ قاطع تری بدهند .

امام جمعه کازرون بیان کرد : اگر بحث جنگ میکنید ما حرفی نداریم ،ده ها هزار تابوت  برای سربازانتان آماده کنید و بعد گزینه نظامی روی میز را  اجرا کنید آن وقت میبینید که گمرک امریکا باید جنازه وارد کند.

امام جمعه کازرون در پایان گفت :  چند سالی است پروژه ساخت بیمارستان امام علی(ع) آغاز شده است و اکنون رو به اتمام است که از مسئولین سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی شیراز درخواست داریم  در تجهیز این بیمارستان تسریع کنند و  این نیاز مبرم شهرستان کازرون در بحث درمان برطرف شود .

خبرنگار : صفدر رزمدیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.