امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-11-25

آمریکا توان رویارویی با این ملت ولایی را ندارد

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس گفت: فرهنگیان بسیجی در زمینه بصیرت افزایی و نیل مردم به سوی ارزش های والای دینی نقش ارزنده و مهمی ایفا می کنند.

به گزارش کازرون نگاه، سرهنگ شیبانی همزمان با هفته بسیج در نشستی که با مدیران مدارس کازرون در کانون شهدای رضوان داشت، گفت: امروز دشمنان قسم خورده ما و در راس آن آمریکا و ایادی دست نشانده اش به خوبی فهمیده اند که توان رویارویی مستقیم و نظامی با این ملت اسلامی و ولایی را ندارند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس با اشاره به اهمیت داشتن بصیرت در شناخت حقیقت وقایع، اظهار داشت: در حقیقت شکاف و نفاق بزرگ تاریخ اسلام از همان انکار واقعه غدیر که پیام آور جانشینی برحق حضرت علی (ع) بود به وجود آمد و تا امروز هم شاهد جنایات نوادگان همان کسانی هستیم که بعد از رحلت پیامبر، غدیر را به فراموشی سپردند.

سرهنگ شیبانی افزود: جنایات و اقدامات ضد انسانی گروهای تکفیری که به عینه ما شاهد ان ها بودیم، همه و همه از عدم بصیرت اجداد این قوم شیطانی بود که به فرمایش پیامبر بخل ورزیدند و راهی جز راه پیروی از امامت حضرت علی (ع) در پیش گرفتند؛ راهی که پدیدآورنده حماسه عاشورا شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس در ادامه با اشاره به دوران جنگ تحمیلی افزود: آنچه باعث شد ملت ما علی رغم محدودیت های مادی پیروز جنگ تحمیلی باشد، ایمان و اعتقاد رزمندگان به ارزش های نظام و انقلاب بود .

در پایان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس گفت:چه بخواهیم و یا نخواهیم و چه بدانیم و یا ندانیم منشا تمامی تحولات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و … چه مستقیم و چه غیر مسقیم دستگاه عظیم آموزش و پرورش و در راس آن معلمان شریف و آگاه هستند، بنابراین مسولان محترم دولتی و سایر دستگاه ها باید قدر این نعمت و سرمایه عظیم را بدانند و با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی شده در این باره سرمایه گذاری لازم را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.