امروز:چهارشنبه, ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار:2015-12-17

امام‌جمعه کازرون: مسئولان این شهرستان با تکیه‌بر مدیریت جهادی می‌توانند تصمیمات کلان بگیرند و فقط ماشین امضا نباشند.

امام‌جمعه کازرون گفت: مسئولان این شهرستان با تکیه‌بر مدیریت جهادی می‌توانند تصمیمات کلان بگیرند و فقط ماشین امضا نباشند.

امام‌جمعه کازرون:
مسئولان فقط ماشین امضا نباشند

امام‌جمعه کازرون گفت: مسئولان این شهرستان با تکیه‌بر مدیریت جهادی می‌توانند تصمیمات کلان بگیرند و فقط ماشین امضا نباشند.

خبرگزاری فارس: مسئولان فقط ماشین امضا نباشند

به گزارش کازرون نگاه،حجت‌الاسلام محمد خرسند عصر امروز در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان فارس و معاونان وی در تالار مردانی کازرون برگزار شد در سخنانی با تقدیر از اقدام خوب مسئولان شرکت ملی گاز این استان در گرفتن تصمیمات جمعی، خطاب به کارکنان این شرکت اظهار داشت: کار شما یکی از نمونه‌های مدیریت انقلابی و جهادی بوده چراکه اتاق عملیات را با حضور مسئولان محلی و مردم تشکیل می‌دهید.

وی گفت: بیان مسائل به‌طور شفاف توسط این شرکت، الگوی خوبی برای مدیریت جهادی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

امام‌جمعه کازرون از بخشداران و مسئولان محلی و مردم این شهرستان درخواست کرد زمینه را برای فعالیت‌های این عزیزان فراهم کنند.

خرسند تصریح کرد: این‌که برخی از مسئولان بلندپایه در اتاق‌های دربسته بدون حضور مردم و مسئولان محلی تصمیماتی می‌گیرند به‌طور یقین کار آنان با اشکال روبه‌رو خواهد شد و در این راستا بهتر است در بسیاری از موارد کار به کارشناسان و مسئولان محلی سپرده شود.

وی متذکر شد: در شرایط مدیریت جهادی مسئولان شهرستانی باید احساس کنند که می‌توانند تصمیمات کلان بگیرند و فقط ماشین امضا نیستند.

امام‌جمعه کازرون در بخش دیگری از سخنان خود، گاز را نعمت کم‌نظیر به‌ویژه در فصل زمستان دانست و از مردم درخواست کرد بهای مصرفی گاز خود را به‌موقع پرداخت کنند و در استفاده صحیح از آن نهایت دقت را داشته باشند.

خرسند با اشاره به آمار معوقه ارائه‌شده توسط شرکت گاز شهرستان کازرون اظهار داشت: طبق آماری که رئیس اداره‌ گاز ناحیه‌ کازرون ارائه داد در این شهرستان ۵۰۰ میلیون تومان معوقه گازبها وجود دارد که گرچه باوجود گستردگی کازرون در مقایسه با مناطق دیگر رقم بالایی نیست اما همین نیز نباید باشد و شهروندان نسبت به پرداخت آن اقدام کنند تا متصدیان با روحیه مضاعفی به ارائه خدمت بپردازند.

امام‌جمعه کازرون در پایان با اشاره به آمار ارائه‌شده از سوی مسئولان مبنی‌بر اینکه اقدامات انجام‌شده در این یکی دو سال بیش از ۳۶ سال گذشته است تصریح کرد: طبق گفته مسئولان چنانچه به همین منوال ادامه یابد به یاری خدا تا پایان سال ۹۵ به‌جز چند روستا که بنابر مشکلاتی امکان گازرسانی ندارد، روستای بدون گاز در سطح شهرستان کازرون نخواهیم داشت.

منبع:فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.