امروز:دوشنبه, ۵ فروردین
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۱-۲۹

معاون سیاسی استاندار فارس:

امامزاده حسین(ع) و بیشاپور جزء کازرون است/ برخی به دنبال حاشیه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: امامزاده حسین(ع)، بیشاپور، دشت برم و انارستان جزء کازرون است و قرار بر جداسازی آن نیست.

به گزارش كازرون نگاه؛ هادی پژوهش جهرمی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری اتفاقات اخیر در کازرون افزود: ارتقاء هر منطقه در امر توسعه ای تاثیرگذار است و برخی فکر می کنند که اگر ارتقاء پیدا کرد توسعه با مشکل مواجه می شوند و برخی اشخاص از عدم اطلاع مردم سوء استفاده می کنند.

وی تاکید کرد: بخش چنارشیجان و کوهمره در بحث ارتقاء آنها کارشناسی شده و آمادگی ارائه مدارک نیز داریم که شهرستانی به نام کوه چنار پیشنهاد شد و حتی در پیشنهاد ما حساسیت های مردم کازرون را پیش بینی کردیم که منطقه دشت برم برای مردم کازرون ویژه است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس تاکید کرد: بیشاپور و امامزاده حسین(ع)، تنگ چوگان و انارستان در طرح الحاقی به شهرستان کوه چنار نیست.

پژوهش ادامه داد: به فرمانداری ویژه کازرون نیز اعتقاد داریم و به هیچ عنوان به دنبال ضعیف کردن این شهرستان نیستیم.

وی یادآور شد: در استان فارس شهرستانی داریم که چند شهرستان از آن جدا شده است و امروز نیز باعث آبادانی منطقه شده است.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: ارتقای شهرستان به معنی تجزیه و ضعیف شدن نیست و قرار نیست شهرستان جدیدی بدون توجه به درخواست مردم شکل گیرد.

پژوهش ادامه داد: برخی افراد به دروغ صحبت هایی را به مردم انتقال می دهند در حالیکه شخص استاندار به هیچ عنوان حاضر نیست مشکلی برای کازرون ایجاد شود.

وی یادآور شد: موضوع را با امام جمعه و معتمدین کازرون مطرح کردیم و پیشنهادهای آنها را نیز قبول کردیم اما دلیل اتفاقات اخیر را متوجه نمی شوم.

معاون استاندار گفت: به همراه این پیشنهاد نقشه ای آماده می شود و به وزارت کشور و کمیسیون سیاسی و دفاعی ارسال می شود.

پژوهش افزود: وارد دعوای مردم با نماینده منطقه نمی شویم بلکه با انجام کارهای کارشناسی فعالیت ها را پیگیری و هماهنگی لازم نیز انجام شده و هیچگونه کار غیر شفاف انجام نمی شود.

منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.